Zabiegi na łysienie

Każdy z nas codziennie traci włosy. I jest to proces całkowicie naturalny. Dzienna utrata włosów na poziomie 50-100 to nie jest powód do niepokoju. Pierwszymi symptomami zaburzeń trychologicznych związanych z łysieniem wymagającym zabiegów są nieco inne obawy. Jeżeli Pacjent zauważa, że jego włosy przerzedzają się, z pomiędzy włosów widać coraz większe partie skóry, przedziałek wyraźnie się poszerza, a włosy tracą kondycję, twardość i połysk - wtedy warto zastanowić się nad konsultacją u specjalisty dermatologa, który przede wszystkim zdiagnozuje przyczyny łysienia, a potem będzie mógł łysienie skutecznie leczyć. 

Innowacyjne zabiegi na łysienie w Klinice Zakrzewscy Katowice

W Klinice Zakrzewscy do leczenia łysienia podchodzimy kompleksowo. Przede wszystkim dzięki nowoczesnym metodom diagnostycznym za pomocą systemu Fotofinder i Tricholab oceniamy przyczyny, charakter i stopień zaawansowania łysienia. Następnie komponujemy wraz z Pacjentem terapię zatrzymujące łysienie i stymulujące porost nowych włosów. 

Zabiegi na łysienie każdorazowo wspieramy terapiami podtrzymującymi, które mają na celu wzmocnienie włosów oraz poprawę ich struktury.

Sprawdź, które leczenie łysienia w ramach zabiegów z naszej oferty są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zabiegi wykonywane przez lekarza:


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP