Usuwanie tatuażu laserem pikosekundowym

Z przyjemnością przedstawiamy zabieg laserowego usuwania tatuażu przy pomocy najpotężniejszego (moc szczytowa to aż 1,8 GW) i najbardziej wszechstronnego na rynku lasera pikosekundowego DISCOVERY PICO PLUS, który łącząc aż 3 długości fali znakomicie usuwa tusze w dowolnym kolorze. Nawet najtrudniejsze barwniki żółte, zielone czy niebieskie. Zabieg usuwania tatuażu DISCOVERY PICO PLUS to najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo – wykorzystywany efekt fotoakustyczny, a nie termiczny, redukuje ryzyko przegrzania skóry czy powstania blizny. Dodatkowa głowica frakcyjna pozwala skutecznie usuwać tatuaż z bliznami.

Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg usuwania tatuażu laserem pikosekundowym właśnie w Klinice Zakrzewscy?

 

SKUTECZNOŚĆ

Zastosowanie najsilniejszej technologii pikosekundowej pozwala na rozbicie pigmentu w dowolnym kolorze w drobny pył, a głowica frakcyjna na usunięcie tatuażu z blizną.

BEZPIECZEŃSTWO

Pigment rozbity w drobny pył jest znacznie łatwiej i bezpiecznie usuwany z organizmu. DISCOVERY PICO PLUS wykorzystuje efekt fotoakustyczny, a nie termiczny, dzięki temu ryzyko przegrzania skóry czy powstania blizny jest ograniczone do minimum.

DOŚWIADCZENI LEKARZE

Każdy z zabiegów wykonywany jest przez lekarza i poprzedzony konsultacją. W Klinice Zakrzewscy w Katowicach w zabiegach usuwaniu tatuażu specjalizuje się dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska, członek elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego specjalistów z zakresu laseroterapii ESLD.

KOMFORT

Zabiegi usuwania tatuażu nie są bezbolesne, ale zastosowanie lasera pikosekundowego, o ultra krótkim impulsie, znacząco skraca czas trwania zabiegu i cały okres terapii potrzebny do całkowitego usunięcia tatuażu.

Czego się spodziewać podczas zabiegu?

Umawiając wizytę w naszej Klinice zostaniecie poproszeni o przybycie na około 30 minut przed planowanym zabiegiem. Jest to czas, który wykorzystamy na wypełnienie zgody na przeprowadzenie laseroterapii oraz nałożenie kremu znieczulającego. Każdy z zabiegów wykonywany jest przez lekarza i poprzedzony konsultacją – w jej trakcie macie możliwość zadania wszystkich nurtujących Was pytań i rozwiania ewentualnych wątpliwości. Nasz specjalista dokładnie wytłumaczy Wam jak pielęgnować i dbać o skórę po zabiegu. Sam zabieg przebiega bardzo sprawnie i trwa od kilku do kilkunastu minut – zależy to od wielkości tatuażu i liczby kolorów tuszu użytych do jego wykonania. Po zabiegu lekarz zabezpiecza tatuaż specjalną sterylną folią ochronną.

Jak często powtarzamy zabiegi usuwania tatuażu laserem pikosekundowym?

Zabiegi powtarzamy w odstępach 8 tygodni. Jest to czas, którego organizm potrzebuje, aby usunąć rozbity podczas zabiegu barwnik.

Ilu zabiegów potrzeba do całkowitego usunięcia tatuażu?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, wiele zależy od wieku i rozmiaru tatuażu, jego umiejscowienia oraz koloru i rodzaju tuszu, którym został wykonany oraz głębokości jego podania. Średnio jest to około 6-8 powtórzeń przy tatuażu czarnym i ok. 10 powtórzeń przy tatuażach kolorowych. Mamy też pacjentów, których tatuaż całkowicie się wchłonął już po 4 zabiegach. Jeśli chcecie częściowo usunąć tatuaż i pokryć go nowym, powtarzamy zabieg do momentu kiedy wybrany przez Wasz tatuator stwierdzi, że to możliwe (zwykle ok. 2 zabiegów).

Efekty usuwania tatuażu w Klinice Zakrzewscy

 

Ile kosztuje usunięcie tatuażu?

Cena zabiegu uzależniona jest od wielkości tatuażu w centymetrach kwadratowych (wysokość x szerokość) i jego koloru. W naszym cenniku znajdziecie bardzo korzystną ofertę pakietową w tym pakiet BEZ LIMITU, który możecie wykorzystać w okresie 24 miesięcy od daty pierwszego zabiegu. Cennik usuwania tatuażu

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu usuwania tatuażu laserem pikosekundowym?

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Świeża opalenizna (muszą upłynąć 4 tygodnie)
  • Aktywne infekcje skóry w miejscu wykonania zabiegu
  • Świeżo wykonany tatuaż

Kiedy najwcześniej można usunąć świeżo wykonany tatuaż?

Od momentu wykonania tatuażu do pierwszego zabiegu jego usunięcia musi upłynąć minimum 6 tygodni.

Czy mogę usunąć tatuaż, który już wcześniej próbowano usunąć inną technologią laserową?

Oczywiście. Discovery Pico Plus usuwa każdy rodzaj tatuażu. Dzięki głowicy frakcyjnej usuwamy nawet tatuaże pokryte bliznami, na których widoczne są ślady prób usunięcia inną technologią laserową.

 

 


Umów wizytę


 

Wyślij wiadomość
TOP