Trądzik dorosłych

Trądzik, wbrew powszechnej opinii nie jest schorzeniem, które dotyczy wyłącznie młodych osób i nie jest związany tylko z procesami dojrzewania. Trądzik osób dorosłych (Acne tarda) jest chorobą, która coraz częściej dotyka osoby w różnym wieku. Co więcej, zmiany trądzikowe nie ograniczają się jedynie do skóry twarzy i szyi, a przenoszą się na inne obszary: skórę pleców, ramion czy klatki piersiowej. 

W Klinice Zakrzewscy bazując na doświadczeniu i wiedzy doktora Marcina Zakrzewskiego, dermatologa z ogromną praktyką i wiedzą zdecydowaliśmy się na otwarcie specjalistycznej Kliniki Leczenia Trądziku, w której pomagamy skutecznie leczyć tę uporczywą chorobę niezależnie od jej charakteru.

Leczenie trądziku dorosłych - zabiegi w Klinice Zakrzewscy Katowice

W leczeniu trądziku osób dorosłych łączymy każdorazowo wiele wątków wspomagających kompleksowe leczenie: oczyszczanie skóry oraz złuszczanie, farmakologię działająca antyzapalnie, profesjonalne dermokosmetyki i rekomendowaną pielęgnację domową oraz nowoczesne metody laserowe. Dla pełnego komfortu Pacjenta nasi lekarze dbają również o doprowadzenie skóry do właściwej kondycji po zakończeniu terapii podstawowej - w Klinice Zakrzewscy leczymy również pozostałe na skórze blizny oraz przebarwienia po trądziku u osób dorosłych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty leczenia trądziku dorosłych w Klinice Zakrzewscy. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi, których celem jest leczenie trądziku różowatego oraz usuwanie naczyniaków.

Realizacja

Zabiegi wykonywane przez lekarza:

Zabiegi wykonywane przez kosmetologa:

TOP