Podwójny podbródek

Podwójny podbródek w połączeniu z utratą jędrności skóry twarzy i szyi to powszechny problem estetyczny. W obrębie podbródka tkanka tłuszczowa może gromadzić się miejscowo i często trudno się jej pozbyć pomimo stosowania zbilansowanej diety i wdrożenia regularnej aktywności fizycznej. Miejscowa otyłość podbródka zniekształca rysy twarzy, przez co nasz wizerunek traci młodzieńczy, świeży wygląd.

Usuwanie drugiego podbródka w Klinice Zakrzewscy

Kiedy zmiana sposobu żywienia, treningi i zgubione kilogramy to zwyczajnie za mało, aby pozbyć się drugiego podbródka z pomocą przychodzi medycyna. W ofercie Kliniki Zakrzewscy znajdują się zabiegi, które pozwolą skutecznie i bezpiecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka, a także unieść i ujędrnić wiotką skórę.

W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania problemu lekarze Kliniki Zakrzewscy polecają swoim pacjentom leczenie iniekcyjne z wykorzystaniem kwasu deoksycholowego, laserowe ujędrnianie skóry lub nieinwazyjny lifting w technologii HIFU. W Klinice Zakrzewscy mamy w ofercie również zabiegi na podwójny podbródek wykonywane przez kosmetologów: LPG Endermolift, falę uderzeniową Storz. Zapraszamy także na zabiegi na opadające policzki oraz wypełnianie bruzd nosowo wargowych.

Zabiegi wykonywane przez lekarza:

Zabiegi wykonywane przez kosmetologa: 


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP