Rozstępy – usuwanie i zabiegi z trwałymi efektami

Drugim co do częstotliwości, tuż po cellulicie, problemem estetycznym, z jakim zgłaszają się Pacjenci do Kliniki Zakrzewscy są rozstępy. Mimo że defekt ten, jest bardzo popularną przypadłością, która pojawia u wielu kobiet (szczególnie takich, których udziałem była gwałtowna zmiana wagi, wynikająca nie tylko z diety, ale też choćby po ciąży), niewielu Pacjentów ma świadomość, że rozstępy są specyficzną odmianą blizny i podlegają identycznej terapii jak leczenie blizn

Podstawową różnicą między blizną a rozstępem jest fakt, że ten drugi powstaje bez naruszenia zewnętrznej warstwy naskórka, a spustoszenie, które sieje w strukturze skóry, dotyka jedynie jej głębszych warstw. Poza tym jednak, rozstępy, podobnie jak blizny, stanowią zespół nieprawidłowo namnożonych włókien kolagenowych, które skóra wytwarza w ramach procesów naprawczych.

Zabiegi na rozstępy w Klinice Zakrzewscy w Katowicach

Usuwanie rozstępów jest możliwe dzięki nowatorskim metodom, każdorazowo wymaga jednak czasu, serii przeprowadzonych zabiegów, regularności i determinacji ze strony Pacjenta. W Klinice Zakrzewscy w terapii rozstępów korzystamy z najskuteczniejszych rozwiązań terapeutycznych dostępnych na rynku.

Realizacja

Zabieg wykonywany przez lekarza:

TOP