O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Zakrzewscy to miejsce stworzone z myślą o Pacjentach, którzy cenią kompleksowe podejście do kwestii związanych ze zdrowiem i pięknem. Marka sygnowana nazwiskiem jej twórców stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów poszukujących skutecznych i szytych na miarę rozwiązań. Najbardziej zaawansowane technologie w powiązaniu z bogatym doświadczeniem lekarzy i kosmetologów to synonim jakości, efektywności i bezpieczeństwa. W naszej Klinice oferujemy nie tylko najwyższej klasy rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i kosmetologii, ale także profesjonalne wsparcie w zakresie domowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. A to wszystko w niezwykle komfortowych warunkach, przyjaznej atmosferze i z zachowaniem najwyższych standardów medycznych i sanitarnych.

 


Jakość usług na najwyższym, światowym poziomie

Bogata oferta

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Pacjentom szeroką gamę nowoczesnych zabiegów, kompleksowych terapii oraz produktów do pielęgnacji. Oferowane przez nas rozwiązania zostały stworzone w oparciu o najnowsze, międzynarodowe wytyczne w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i kosmetologii.

Indywidualne podejście

Nie oferujemy gotowych rozwiązań, gdyż wiemy, że skóra i ciało każdego z nas ma odmienne wymagania. Zamiast tego każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i stawiamy na rozwiązania „szyte na miarę”. Dlatego metody leczenia, zabiegi i dermokosmetyki dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki tak spersonalizowanemu podejściu nasi Pacjenci w sposób szybki i bezpieczny osiągają zamierzony cel, którym może być m.in. zdrowa, gładka i jędrna skóra, skorygowane proporcje twarzy, pozbawione zbędnego owłosienia ciało, wymodelowana sylwetka, wzmocnione i zarysowane mięśnie, czy gęste włosy.

Dążenie do doskonałości

Państwa zaufanie zobowiązuje nas do wyznaczania sobie najwyższych standardów, ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności. Nie boimy się trudnych wyzwań, a dążąc do najlepszego rezultatu poświęcamy czas na dogłębną analizę Państwa potrzeb i oczekiwań oraz dobór właściwych metod działania. Wierzymy, że zdrowy, promienny wygląd w bezpośredni sposób przekłada się na poprawę komfortu życia, a radość z metamorfoz, które obserwujemy u naszych Pacjentów, jest dla nas niewyczerpanym źródłem satysfakcji.

Komfort i bezpieczeństwo

Dokładamy starań, aby Pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Przestrzeganie zaostrzonych zaleceń sanitarnych, przyjazna i profesjonalna obsługa, stała opieka nad Pacjentem przez cały okres trwania terapii, a także oryginalne i eleganckie wnętrza Kliniki tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę spokoju i bezpieczeństwa.
 

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Katowicach


Założyciele Kliniki

Dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska i dr n. med. Marcin Zakrzewski są małżeństwem, które stanowi duet również w życiu zawodowym. Pragnęli stworzyć miejsce, które odpowiadałoby na potrzeby nawet najbardziej wymagających Pacjentów. W ten sposób powstała Klinika Zakrzewscy – miejsce, gdzie doświadczeni lekarze i wysoko wykwalifikowani kosmetolodzy są w stanie szybko i efektywnie pomóc Pacjentom wykorzystując indywidualnie dobrane plany terapeutyczne, zaawansowane technologicznie narzędzia diagnostyczne i zabiegowe, w tym lasery najnowszej generacji i innowacyjne rozwiązania HI-TECH.
 

Innowacyjność, profesjonalizm usług oraz serdeczną atmosferę panującą w Klinice doceniły już tysiące Pacjentów, którym pomogliśmy urzeczywistnić marzenia i osiągnąć cele. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentów Kliniki Zakrzewscy. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by Twój cel stał się rzeczywistością.

Zapraszamy do kontaktu z Kliniką Zakrzewscy już dzisiaj!


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP