Naczyniaki

Naczyniakami popularnie nazywa się różnego rodzaju zmiany naczyniowe (znamiona typu port wine, naczyniaki płaskie i chłonne, cherry angionma, malformacje kapilarne) wynikające z zaburzeń w układzie krwionośnym widocznych na skórze Pacjenta. Naczyniaki najczęściej dotykają dzieci, jednak zdarza się (choć znacznie rzadziej), że naczyniakiem zostaje dotknięta skóra dorosłego Pacjenta. Charakterystyczne czerwone plamy, często tworzące duże „rozlewiska” na skórze są niezwykle trudne do ukrycia i wielokrotnie stają się powodem ogromnych kompleksów Pacjenta.

Usuwanie naczyniaków - zabiegi w Klinice Zakrzewscy Katowice

Co ciekawe, zmiany naczyniowe tego typu można skutecznie usuwać. Precyzyjne określenie charakteru zmiany naczyniowej, dokładne zdiagnozowanie naczyniaka przez doświadczonego dermatologa i dobór najlepszej metody terapeutycznej pozwalają na całkowite usunięcie naczyniaka w ciągu zaledwie kilku sesji medycznych. W Klinice Zakrzewscy od dawna łączymy najwyższej jakości doradztwo dermatologiczne z nowoczesnymi metodami i technologiami leczenia. Jeżeli zależy Państwu na szybkim i wyjątkowo skutecznym usunięciu naczyniaków u dziecka lub u siebie zapraszamy do zapoznania się z ofertą leczenia naczyniaków w Klinice Zakrzewscy.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi, których celem jest leczenie trądziku różowatego oraz usuwanie włókniaków.

Realizacja

Zabiegi wykonywane przez lekarza:

TOP