Pielęgnacja

Klinika Zakrzewscy to również bogata oferta dermokosmetyków do pielęgnacji domowej takich marek jak Zo Skin Health, Medik8 czy Universkin. Zapytaj o odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry naszych lekarzy i kosmetologów.
 

 

Zo Skin Health
 

ZO Skin to kosmetyki stworzone przez lekarza dermatologa Zein Obagi, pioniera w dziedzinie tworzenia zaawansowanych rozwiązań pielęgnacji skóry. Cel marki ZO Skin Health jest jasny – dostarczenie przejrzystych i nieskomplikowanych planów pielęgnacyjnych, które pomogą przywrócić i utrzymać piękno i zdrowie skóry.

Szczegóły

 

 

Medik8
 

Sekret pięknej skóry jest prosty, witamina C plus ochrona przeciwsłoneczna w dzień i witamina A w nocy. CSA to sprawdzony klinicznie plan pielęgnacji, który zmniejsza oznaki starzenia się Twojej skóry. Zapewniamy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Medik8 - rezultaty, które możesz nie tylko zobaczyć, ale i poczuć.
 

Szczegóły

 

 

Universkin
 

Unikalne kosmetyki szyte na miarę. Stanowią odpowiedź na każdą potrzebę skóry, dobierane indywidualnie i w pełni spersonalizowane, na bazie składników, których skuteczność potwierdzono naukowo. Zachwycą najbardziej wymagających.
 

Szczegóły

 

 

TOP