dr n. med. MARCIN ZAKRZEWSKI

Współzałożyciel Kliniki, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł doktorski obronił na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Laureat wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Posiada udokumentowane osiągnięcia naukowe i doświadczenie zdobyte w prestiżowych ośrodkach medycznych i edukacyjnych w Polsce oraz za granicą.

 

 

Marcin Zakrzewski

 

W Klinice Zakrzewscy specjalizuje się w leczeniu trądziku młodzieńczego oraz osób dorosłych, trądziku różowatego, a także leczeniu łysienia. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii (usuwanie blizn, rozstępów, zmian skórnych, zmian wenerologicznych) oraz pełne spektrum zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

 

Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

 

 

dr n. med. MAGDALENA STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA

Współzałożycielka Kliniki, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, posiada kilkunastoletni staż pracy z pacjentem. W swojej praktyce lekarskiej korzysta z bogatego doświadczenia klinicznego, stawiając na ciągłe doskonalenie i rozwój posiadanych kompetencji.

Wielokrotnie spotyka Pacjentów, którzy niepokojeni kłopotliwymi niedoskonałościami i problemami skórnymi, doświadczają także problemów w obszarze akceptacji własnego ciała i dobrego samopoczucia. Dlatego też od, 2008 roku, poszerza także swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej, odbywając liczne szkolenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a jej praktyka zawodowa objęła także zabiegi z związane z tym zakresem.

 

 

 

W Klinice Zakrzewscy specjalizuje się w technologii HIFU (nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała – SonoQueen), mezoterapii, korekcji zmarszczek mimicznych, terapii z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia, laseroterapii w zakresie usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, redukcji blizn i rozstępów oraz przebarwień.

 

 

 

Katerina Cvetanovska

kosmetolog i Beauty Coach posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w najbardziej renomowanych gabinetach i instytutach kosmetologicznych: VALMONT, KANEBO, GUERLAIN, LA PRAIRIE.

W Klinice Zakrzewscy specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych z zakresu anti-aging oraz laseroterapii. Bazuje na autorskich programach renomowanych marek, indywidualnie dostosowanych do potrzeb skóry. Od wielu lat ściśle współpracuje z lekarzami dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej.

 

 

Katerina Cvetanovska

 

TOP