Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

 

 

dr n. med. MAGDALENASTOKOWACKA-ZAKRZEWSKA
Dyrektor zarządzająca

Współzałożycielka Kliniki, specjalista psychiatrii i psychoterapii, od 2008 roku poszerza swoją wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, posiada kilkunastoletni staż pracy z pacjentem i bogate doświadczenie kliniczne w obu obszarach. Połączenie tych dwóch warsztatów oraz duże pokłady empatii są nieocenione w pracy z pacjentami, którzy poddają się zabiegom anti-aging oraz chcą zlikwidować niedoskonałości i poprawić swoje samopoczucie oraz jakość życia.

Posiada ogromne doświadczenie i specjalizuje się w laseroterapii najnowocześniejszym na świecie laserem pikosekundowym, którym usuwa niechciany tatuaż oraz makijaż permanentny. Najnowsze światowe trendy i technologie wykorzystuje do leczenia blizn i rozstępów oraz przebarwień - schorzeń, które znacznie obniżają jakość życia naszych pacjentów.

W obszarze anti-aging specjalizuje się w różnych metodach wypełniania oraz nawilżenia ust, stosuje technologię HIFU (nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała – SonoQueen), redukuje zmarszczki mimiczne toksyną botulinową oraz modeluje owal twarzy i koryguje asymetrię  kwasem hialuronowym z wykorzystaniem techniki MD CODES (de Maio). Ponadto zajmuje się likwidowaniem podwójnego podbródka oraz leczeniem migrenowych bólów głowy.


 

 

dr n. med. MARCIN ZAKRZEWSKI

Specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych oraz laseroterapią. Specjalizuje się w leczeniu różnych rodzajów trądziku, trądziku różowatego oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii (usuwanie blizn, rozstępów, usuwanie rumienia i zamykanie naczyń, usuwanie łagodnych  zmian skórnych laserem CO2) oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.


Członek American Acne & Rosacea Society oraz International Trichoscopy Society.

Marcin Zakrzewski


Ireneusz Stokowacki

 

 

dr n. med. IRENEUSZ STOKOWACKI

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz medycyny sportowej, wieloletni praktyk w swojej dziedzinie, przez wiele lat pełnił funkcję ordynatora w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Sosnowcu i Myszkowie, jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Wiedzę i umiejętności nieustannie doskonali na stażach ogólnokrajowych i międzynarodowych, między innymi Brie, Strasburg, Paryż i Hamburg.

W Klinice zajmuje się usuwaniem zmian skórnych różnego pochodzenia oraz udziela konsultacji w zakresie chirurgii ogólnej oraz medycyny sportowej.


 

 

AGATA MITMAN
Kierownik kosmetologii

Dyplomowana kosmetolog specjalizująca się w zabiegach z zakresu anti-aging, terapiach problemów skórnych i przebarwień.

Kieruje się filozofią holistycznego, indywidualnego i profesjonalnego podejścia do pacjenta. Stale poszerza wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zastosowania kosmetologii hi-tech w zabiegach na twarz oraz ciało.

 

 

Agata Mitman

 


Ewelina Mońka

 

 

EWELINA MOŃKA

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia. Dużą wagę przykłada do zabiegów poprawiających jakość skóry. Kontakt z pacjentem i obserwowanie długofalowych efektów terapii utwierdza ją w przekonaniu, iż tylko połączenie kilku metod terapeutycznych daje spektakularne rezultaty.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Jej priorytetem jest precyzja i indywidualne podejście do pacjenta. Twierdzi, iż kompleksowe programy terapeutyczne to nie tylko zabiegi, ale również odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa.

 

 


 

 

MAGDALENA SKAWSKA

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, magister kosmetologii. Posiada trzyletnie doświadczenie zawodowe jako kosmetolog. Wciąż poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kursach.

Specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej oraz anti-aging. Uważa że, aby osiągnąć zamierzone efekty niezbędna jest systematyczność, profesjonalnie przygotowany i zrealizowany plan zabiegowy oraz zdrowy styl życia. Podkreśla, że w dążeniu do osiągnięcia celu, jakim jest piękna sylwetka i zdrowa skóra należy być wytrwałym i cierpliwym.

 

 

Katarzyna Cebula


KOORDYNACJA / RECEPCJA

 

MARZENA BECHT

Koordynator ds. administracji i logistyki

 

 

mgr MAGDALENA HANGIEL

Kierownik recepcji

 

 

MARTA SCHEIFLINGER

Recepcja

 

 

AGNIESZKA GONDOROWICZ

Recepcja

 

 

DARIA MARCZAK

Recepcja

 

 

 

 

 

TOP