Zespół specjalistów w Klinice Zakrzewscy

Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

 

dr n. med. MAGDALENA STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA
Dyrektor zarządzająca

Współzałożycielka Kliniki Zakrzewscy w Katowicach, specjalista psychiatrii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Od 2008 r. lekarz praktyk w dziedzinie medycyny estetycznej, regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej.

Jako jedna z kilku lekarzy w Polsce wybrana do elitarnego grona trenerów Allergan Medical Institute Mentee, które skupia doświadczonych lekarzy szkolących innych lekarzy w zakresie zabiegów anti-aging z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, jak również procesu kwalifikacji pacjenta, rozpoznawania problemów i dobierania terapii. Absolwentka międzynarodowej Akademii Allergan Medical Institute.

Członkini prestiżowego stowarzyszenia European Society for Lasers and Energy-Based Devices, które zrzesza najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie wykorzystania laseroterapii w medycynie.

Lider w branży w zakresie wprowadzania innowacyjnych, najnowocześniejszych rozwiązań oraz światowych trendów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii w wymiarze lokalnym i krajowym. Jako pierwsza na terenie Śląska sprowadziła i zaczęła stosować laser Discovery Pico Plus - rewolucyjne rozwiązanie wykorzystujące technologię pikosekundową do leczenia zmian barwnikowych oraz usuwania tatuażu i makijażu permanentnego m. in w kolorze zielonym, który wcześniej był uznawany za nieusuwalny.

Zwolenniczka holistycznego i kompleksowego podejścia do Pacjenta, personalizacji zabiegów oraz stosowania terapii łączonych dla osiągnięcia najbardziej optymalnych efektów.

Stale poszerza swoją wiedzę, podnosi kompetencje i poznaje nowe rozwiązania uczestnicząc w licznych międzynarodowych i krajowych kongresach i szkoleniach, m. in. w Dubaju, Monte Carlo, Dubrowniku, Florencji i Paryżu.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie kliniczne z zakresu psychiatrii i psychoterapii w powodzeniem wykorzystuje w pracy z Pacjentami w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie empatia, zrozumienie Pacjentów i ich motywacji, a także dokładne rozpoznanie ich potrzeb i oczekiwań są kluczowe dla efektywnego i satysfakcjonującego procesu terapeutycznego.

W zakresie medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti aging dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska specjalizuje się w:

  • konturowaniu i modelowaniu twarzy innowacyjnymi metodami niechirurgicznymi ze szczególnym uwzględnieniem pionierskiej techniki wolumetrycznej MD Codes według doktora Mauricio de Maio
  • modelowaniu ust
  • poprawie jakości skóry z wykorzystaniem iniekcji kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii, stymulatorów tkankowych oraz technologii HIFU
  • wspieraniu procesów autoregeneracji skóry z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych, np. polinukleotydów
  • usuwaniu tatuażu oraz makijażu permanentnego, jak również zmian barwnikowych laserem pikosekundowym Discovery Pico Plus.

 

 

dr n. med. MARCIN ZAKRZEWSKI

Specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych oraz laseroterapią. Specjalizuje się w leczeniu różnych rodzajów trądziku, trądziku różowatego oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii (usuwanie blizn, rozstępów, usuwanie rumienia i zamykanie naczyń, usuwanie łagodnych  zmian skórnych laserem CO2) oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.


Członek American Acne & Rosacea Society oraz International Trichoscopy Society.

Marcin Zakrzewski


Ireneusz Stokowacki

 

 

dr n. med. IRENEUSZ STOKOWACKI

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz medycyny sportowej, wieloletni praktyk w swojej dziedzinie, przez wiele lat pełnił funkcję ordynatora w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Sosnowcu i Myszkowie, jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Wiedzę i umiejętności nieustannie doskonali na stażach ogólnokrajowych i międzynarodowych, między innymi Brie, Strasburg, Paryż i Hamburg.

W Klinice zajmuje się usuwaniem zmian skórnych różnego pochodzenia oraz udziela konsultacji w zakresie chirurgii ogólnej oraz medycyny sportowej.


 

 

 

BARTOSZ ZAKRZEWSKI
Asystent medyczny

Asystent medyczny w Klinice Zakrzewscy i student V roku medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Pasjonat dermatologii i nowoczesnych technik diagnostycznych wykorzystywanych w leczeniu wielu chorób skóry, w tym nowotworów i chorób skóry głowy. 

Aktywny członek koła naukowego w Klinice Transplantacji Szpiku i Onkohematologii w narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Student z dużymi ambicjami, którego wyróżnia uważność i skrupulatność. 

Dzięki ukończeniu stosownego kompleksowego szkolenia w Klinice Zakrzewscy wykonuje część techniczną badania diagnostyki znamion ATBM zaawansowaną technologicznie platformą FotoFinder. W ramach tego badania wykonuje zdjęcia ciała Pacjenta, które po analizie przez oparte na algorytmach sztucznej inteligencji oprogramowanie Moleanalyzer pro, są interpretowane przez specjalistę dermatologa, doktora n. med. Marcina Zakrzewskiego i przedstawiane Pacjentowi w formie raportu z zestawieniem potencjalnie niebezpiecznych zmian.

Z powodzeniem asystuje lekarzom przy zabiegach medycznych, w tym tych z zakresu laseroterapii i chirurgii, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając doświadczenie. Zdobył zaufanie Pacjentów Kliniki, którzy uważają go za osobę kompetentną i empatyczną. 

Stale poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, wyznając jednocześnie zasadę, że zdrowie Pacjenta i jego potrzeby zawsze powinny być priorytetem dla każdego medyka.

Marcin Zakrzewski


 

 

 

AGATA MITMAN
Kierownik kosmetologii

Dyplomowana kosmetolog specjalizująca się w zabiegach z zakresu anti-aging, terapiach problemów skórnych i przebarwień.

Kieruje się filozofią holistycznego, indywidualnego i profesjonalnego podejścia do pacjenta. Stale poszerza wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zastosowania kosmetologii hi-tech w zabiegach na twarz oraz ciało.

 

 

Agata Mitman

 


Ewelina Mońka

 

 

EWELINA MOŃKA
Zastępca Kierownika kosmetologii

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia. Dużą wagę przykłada do zabiegów poprawiających jakość skóry. Kontakt z pacjentem i obserwowanie długofalowych efektów terapii utwierdza ją w przekonaniu, iż tylko połączenie kilku metod terapeutycznych daje spektakularne rezultaty.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Jej priorytetem jest precyzja i indywidualne podejście do pacjenta. Twierdzi, iż kompleksowe programy terapeutyczne to nie tylko zabiegi, ale również odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa.

 

 


 

 

MAGDALENA SKAWSKA
Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, magister kosmetologii. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako kosmetolog. Wciąż poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kursach.

Specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej oraz anti-aging. Uważa że, aby osiągnąć zamierzone efekty niezbędna jest systematyczność, profesjonalnie przygotowany i zrealizowany plan zabiegowy oraz zdrowy styl życia. Podkreśla, że w dążeniu do osiągnięcia celu, jakim jest piękna sylwetka i zdrowa skóra należy być wytrwałym i cierpliwym.

 

 

Katarzyna Cebula


Dorota Bielska

 

 

DOROTA BIELSKA
Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, magister kosmetologii. Aktywna w zawodzie od ponad 10 lat.

Praca jest jednocześnie jedną z jej pasji, którą stale stara się doskonalić i rozwijać. Specjalizuje się w peelingach medycznych, zabiegach złuszczających oraz tworzeniu programów terapii w pielęgnacji skóry problematycznej. Uważa też, że żaden program terapeutyczny w gabinecie nie może istnieć bez dobrze dobranej pielęgnacji domowej, która jest niezbędna w dążeniu do zdrowej skóry. 

Cechuje ją profesjonalizm, fachowość i nieodłączny uśmiech. Zawsze kieruje się dobrem Pacjenta. W wolnych chwilach ucieka w samotne wyprawy po górach. Jest domatorką i najchętniej spędza czas w zaciszu domowym z rodziną.

 

KOORDYNACJA / RECEPCJA

 

MARZENA BECHT

Koordynator ds. administracji i logistyki

 

 

MAGDALENA KALAGA

Kierownik recepcji

 

 

DARIA MARCZAK

Zastępca Kierownika recepcji

 

 

MARTA SCHEIFLINGER

Pracownik recepcji

 

AGNIESZKA GONDOROWICZ

Pracownik recepcji

 


​​​​

WERONIKA RYDZEWSKA

Pracownik recepcji

TOP