dr n. med. MARCIN ZAKRZEWSKI

Specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych oraz laseroterapią. Specjalizuje się w leczeniu różnych rodzajów trądziku, trądziku różowatego oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii (usuwanie blizn, rozstępów, usuwanie rumienia i zamykanie naczyń, usuwanie łagodnych  zmian skórnych laserem CO2) oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.


Członek American Acne & Rosacea Society oraz International Trichoscopy Society.

Marcin Zakrzewski

 

 

 

Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

 

 

dr n. med. MAGDALENA STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA

Współzałożycielka Kliniki, specjalista psychiatrii i psychoterapii, od 2008 roku poszerza swoją wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, posiada kilkunastoletni staż pracy z pacjentem i bogate doświadczenie kliniczne w obu obszarach. Połączenie tych dwóch warsztatów oraz duże pokłady empatii są nieocenione w pracy z pacjentami, którzy poddają się zabiegom anti-aging oraz chcą zlikwidować niedoskonałości i poprawić swoje samopoczucie oraz jakość życia.

Posiada ogromne doświadczenie i specjalizuje się w laseroterapii najnowocześniejszym na świecie laserem pikosekundowym, którym  usuwa niechciany tatuaż oraz makijaż permanentny. Najnowsze światowe trendy i technologie wykorzystuje do leczenia blizn i rozstępów oraz przebarwień - schorzeń, które znacznie obniżają jakość życia naszych pacjentów.

 

 

 

W obszarze anti-aging specjalizuje się w różnych metodach wypełniania oraz nawilżenia ust, stosuje technologię HIFU (nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała – SonoQueen), redukuje zmarszczki mimiczne toksyną botulinową oraz modeluje owal twarzy i koryguje asymetrię  kwasem hialuronowym z wykorzystaniem techniki MD CODES (de Maio). Ponadto zajmuje się likwidowaniem podwójnego podbródka oraz leczeniem migrenowych bólów głowy.

 

 

 

Katerina Cvetanovska

kosmetolog i Beauty Coach posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w najbardziej renomowanych gabinetach i instytutach kosmetologicznych: VALMONT, KANEBO, GUERLAIN, LA PRAIRIE.

W Klinice Zakrzewscy specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych z zakresu anti-aging oraz laseroterapii. Bazuje na autorskich programach renomowanych marek, indywidualnie dostosowanych do potrzeb skóry. Od wielu lat ściśle współpracuje z lekarzami dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej.

 

 

Katerina Cvetanovska

 

TOP