Plamy posłoneczne – zabiegi

Przebarwienia na skórze to problem estetyczny, który dotyka niemal 50% osób po 30 roku życia. Przebarwienia posłoneczne są grupą defektów estetycznych o ogromnie szerokich i różnorodnych przyczynach i przebiegu. Szczególne miejsce wśród przebarwień zajmują przebarwienia posłoneczne, tak zwane solar lentigo, które (szczególnie po wakacyjnych i urlopowych miesiącach) dotykają całe rzesze Pacjentów. To, co miało być przepiękną, oliwkową opalenizną, niezwykle często zmienia się w szpecące brązowe plamy i plamki na skórze, które mimo upływu czasu nie znikają. Co wtedy?

Plamy posłoneczne na twarzy – od czego zacząć zabiegi?

Przede wszystkim profesjonalna konsultacja dermatologiczna, która obejmuje ocenę zmian wideodermatoskopem. Dopiero po precyzyjnym zdiagnozowaniu zmiany można do potrzeb skóry dopasować najlepszą i bezpieczną terapię. A tych, w zakresie leczenia przebarwień posłonecznych medycyna estetyczna oferuje pełną gamę. Dobra wiadomość jest taka, że zabiegi usuwania przebarwień posłonecznych należą do mniej skomplikowanych i czasochłonnych terapii a także, że są one wyjątkowo skuteczne.

Przebarwienia posłoneczne na twarzy – zabieg w Klinice Zakrzewscy Katowice

W Klinice Zakrzewscy stawiamy na najbardziej sprawdzone i bezpieczne metody leczenia: terapie laserowe. Dla tych Pacjentów, u których przebarwienia posłoneczne są delikatniejsze, przygotowaliśmy również zabiegi zaawansowanej kosmetologii - zabiegi mikrodermabrazji wodnej z zastosowaniem próżni oraz składników aktywnych peelingi chemiczne.

Zabiegi wykonywane przez lekarza:

Zabiegi wykonywane przez kosmetologa:


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP