Zbędne owłosienie – usuwanie

Metody laserowego usuwania zbędnego owłosienia to od kilku lat złoty standard w nowoczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej. Laserowa depilacja jest bez wątpienia jedyną metodą usuwania zbędnego owłosienia w sposób trwały i skuteczny. Dzięki możliwościom, jakie daje współczesna laseroterapia cebulka włosa znajdującego się w fazie wzrostu, czyli anagenu zostaje całkowicie zniszczona, co powoduje, że włos nie ma szans na ponowne odrośnięcie. 

I o ile pośród metod usuwania niechcianych włosów laseroterapia wiedzie prym, zwyciężając z depilacją tradycyjnymi metodami - maszynką, depilatorem czy depilacją pastą cukrową lub woskiem, o tyle wśród metod depilacji laserowej wciąż trwa bój o niepodważalnie pierwszą pozycję. Tradycyjnie za najskuteczniejsze lasery do usuwania owłosienia zarówno eksperci jak i Pacjenci uznają lasery aleksandrytowe, diodowe lub neodymowo-yagowe. Dlatego też w Klinice Zakrzewscy postawiliśmy na rozwiązanie, które łączy wszystkie te technologie. Laser Soprano Titanium w zależności od potrzeby Pacjenta: rodzaju włosa, jego grubości i koloru jest skuteczny ponieważ pracuje w trzech długości fal: 755 NM, 810 NM, 1064 NM. 

Laserowe usuwanie owłosienia w Katowicach – co należy wiedzieć?

Najczęstszą obawą, która pojawia się u Pacjentów przed skorzystaniem z depilacji laserowej jest lęk przed bólem. Laser do usuwania owłosienia, którego używamy w Klinice Zakrzewscy dzięki najnowocześniejszemu systemowi chłodzenia i stopniowego, precyzyjnego ogrzewania skóry minimalizuje ból podczas zabiegu depilacji, sprawiając jednocześnie, że zabieg usuwania włosów z wykorzystaniem Soprano Titanium staje się najbardziej komfortowym dla Pacjenta zabiegiem.

Realizacja

Zabiegi wykonywane przez kosmetologa:


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP