Konsultacje ON-LINE

Lekarz medycyny estetycznej online

Chcąc wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez naszych Pacjentów, jednocześnie troszcząc się o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, oferujemy nową usługę: konsultacje on-line. W ramach konsultacji on-line można kontynuować rozpoczęte już leczenie, uzyskać poradę lekarską, otrzymać e-receptę lub zwolnienie.

Podczas rozmowy on-line można skonsultować problem dermatologiczny lub uzyskać poradę z zakresu zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

lekarz medycyny estetycznej online

dermatologia online w Klinice Zakrzewscy

Jak skorzystać z konsultacji online w Klinice Zakrzewscy?

Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, w jaki sposób zarejestrować się na konsultację on-line. Aby połączyć się z lekarzem niezbędne jest urządzenie (telefon, tablet, komputer) z dostępem do internetu oraz zainstalowana na nim jedna z aplikacji: WhatsApp lub Skype.

 1. Rejestracja odbywa się poprzez telefoniczny kontakt z naszą recepcją (pon.-pt. 9:00 - 21:00) pod numerem telefonu:
  32 6100 690
 2. Po dokonaniu rejestracji konsultacji on-line, wysyłamy w treści wiadomości SMS nr rachunku bankowego na podany przez Pacjenta numer telefonu.
   
 3. Po dokonaniu opłaty za konsultację on-line, należy wysłać email z potwierdzeniem realizacji przelewu na adres recepcja@klinikazakrzewscy.pl
   
 4. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu, pracownicy naszej recepcji wysyłają do Pacjenta wiadomość SMS z potwierdzeniem terminu konsultacji on-line.
   
 5. W umówionym terminie nasz lekarz specjalista realizuje konsultację on-line.

Na naszą skrzynkę recepcja@klinikazakrzewscy.pl rejestracji można przesłać zdjęcia oraz wyniki badań z którymi zapozna się nasza lekarz jeszcze przed konsultacją on-line. Przesłane przez Pacjenta dokumenty zostaną dołączone do karty wizyty.

Koszt konsultacji on-line z dr n. med. Marcinem Zakrzewskim (dermatolog, lekarz medycyny estetycznej) zgodny z cennikiem

TOP