Co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się, czy wybór Kliniki Zakrzewscy to dobra decyzja? Nasi wykwalifikowani specjaliści od lat pomagają Pacjentom sprecyzować oraz osiągnąć cele dotyczące m. in. pięknej i zdrowej skóry, młodszego wyglądu, wymodelowanej sylwetki, ujędrnionego ciała, czy gęstszych włosów. Atuty, które wyróżniają naszą Klinikę, to:

 • bezpieczeństwo,
 • najwyższe standardy medyczne,
 • innowacyjność,
 • kompleksowość,
 • wiedza i doświadczenie lekarzy i kosmetologów,
 • wyjątkowy komfort.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Pacjentów jest naszym priorytetem. Opieramy naszą praktykę lekarską i kosmetologiczną na dążeniu do osiągnięcia światowych standardów. Naszą Klinikę tworzą specjaliści, których dogłębna wiedza i wieloletnie doświadczenie kliniczne pozwalają na zachowanie wysokiego bezpieczeństwa leczenia dermatologicznego oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Stale podnosimy swoje umiejętności i kompetencje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kongresach, seminariach i konferencjach na temat nowych form leczenia, terapii i zabiegów, także z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Co więcej, wybieramy wyłącznie technologie spełniające restrykcyjne normy bezpieczeństwa oraz stosujemy dobrze przebadane certyfikowane preparaty renomowanych producentów. Poczuciu bezpieczeństwa Pacjentów sprzyja fakt, że od momentu rozpoczęcia terapii w Klinice, znajdują się oni pod stałą opieką lekarza lub kosmetologa, do którego mogą się zwrócić w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy wystąpienia skutków ubocznych. Jesteśmy placówką, która spełnia rygorystyczne standardy sanitarno-epidemiologiczne.

WYSOKIE STANDARDY TERAPII

W Klinice Zakrzewscy zarówno diagnostykę, jak i terapie, opieramy na światowych osiągnięciach z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i kosmetologii. Doświadczeni specjaliści, zaawansowane technologie, techniki zabiegowe oraz przebadane preparaty przekładają się na wysoką jakość proponowanych rozwiązań.  

 • Diagnostyka

Ważnym elementem każdej terapii jest dokładne zbadanie problemu i trafna diagnoza, która jest podstawą do zaplanowania skutecznej terapii. Dlatego w Klinice Zakrzewscy każdą terapię poprzedza obszerny, dogłębny wywiad, na podstawie którego specjalista poznaje Pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania oraz pomaga sprecyzować cel.

Co szczególnie istotne w odniesieniu do leczenia chorób dermatologicznych, oprócz tradycyjnych metod diagnostycznych tj. dermatoskopii czy biopsji, wykorzystujemy również zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pomagają szybko, trafnie i bezinwazyjnie rozpoznać problem dzięki analizom algorytmów działającym w oparciu o sztuczną inteligencję. Zlecamy również wszelkie niezbędne badania laboratoryjne, dodatkowe konsultacje i wykluczamy przeciwwskazania. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

 • Zabiegi i terapie

Wybieramy techniki zabiegowe, środki farmakologiczne, preparaty oraz technologie, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione w badaniach klinicznych. Nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości naszych usług, dlatego procedury wykonane w naszych gabinetach spełniają wysokie standardy.

INNOWACYJNOŚĆ

Klinika Zakrzewscy to miejsce, gdzie Pacjenci mogą skorzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferowanych przez medycynę estetyczną, dermatologię, laseroterapię oraz kosmetologię. 

Oferujemy naszym Pacjentom nowoczesne, certyfikowane preparaty i dermokosmetyki wiodących producentów.

Wykorzystujemy światowej klasy technologie, takie jak m.in.:

 • Laseroterapia – lasery stosowane są m.in. do usuwania różnego rodzaju zmian dermatologicznych i naczyniowych, kolorowych tatuaży, makijażu permanentnego, niechcianego owłosienia, blizn. Laseroterapia znajduje szerokie zastosowanie w zabiegach medycyny regeneracyjnej i anti-aging.

 • Fala ultradźwiękowa pozwala na wykonanie zabiegu bezinwazyjnego liftingu skóry różnych obszarów ciała.

 • Masaż podciśnieniowy, stymulacja magnetyczna, zimne mikrofale, fala radiowa połączona z falą ultradźwiękową i fala akustyczna. Te technologie, stosowane indywidualnie lub skonsolidowane w spersonalizowanych planach zabiegowych, pomagają naszym Pacjentom dbać o gładką skórę, piękne, jędrne, odmłodzone i wymodelowane ciało, jak również wysmukloną sylwetkę.

 • Mikrodermabrazja wodna to zabieg dogłębnie oczyszczający, nawilżający oraz regenerujący, który sprawia, że cera staje się bardziej promienna, wygładzona, odświeżona i o równomiernym kolorycie.

 • Wideodermatoskopia to nowoczesne rozwiązanie w zakresie wczesnej diagnostyki i profilaktyki nowotworów skóry oraz diagnostyki łysienia.

 • Mikronakłuwanie to zabieg polegający na wykonaniu w skórze dużej liczby kontrolowanych i precyzyjnych uszkodzeń stosowany w terapiach regeneracyjnych oraz anti-aging, a także leczeniu takich problemów jak: trądzik różowaty, łysienie czy w leczeniu rozstępów i blizn, w tym blizn potrądzikowych. 

 • Fototerapia to technologia wykorzystująca dobroczynne właściwości światła o określonej długości fali. Wykorzystywana jest jako terapia wspomagająca gojenie i regenerację po zabiegach laseroterapii oraz medycyny estetycznej, jak również wspomagająca leczenie różnych chorób dermatologicznych.

Zabiegi iniekcyjne, dermatochirurgiczne oraz zabiegi z zastosowaniem technologii HI TECH wykonujemy wykorzystując nowoczesne i innowacyjne techniki zabiegowe. Technika wykonania zabiegu podnosi jego efektywność, skraca okres rekonwalescencji, oraz wpływa na poziom bezpieczeństwa Pacjenta i naturalność efektów. Dlatego systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają nam poznawać nowe techniki zabiegowe oraz doskonalić nasze umiejętności, by jeszcze bardziej zwiększać poziom zadowolenia Pacjentów z naszych usług.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Do kwestii związanych ze zdrowiem i urodą podchodzimy holistycznie. Dlatego nasi Pacjenci mogą skorzystać z pełnego spektrum usług, jakie oferuje współczesna dermatologia i medycyna estetyczna. W Klinice leczymy choroby dermatologiczne, korygujemy niedoskonałości twarzy i ciała, pomagamy odzyskać mocne i lśniące włosy, przywracamy skórze jędrność i optymalne napięcie, wysmuklamy i rzeźbimy sylwetkę, diagnozujemy niepokojące zmiany skórne, a także udzielamy porad na temat właściwej pielęgnacji skóry i włosów.

Kompleksowość usług w Klinice Zakrzewscy to nie tylko mnogość oferowanych przez nas działań, lecz przede wszystkim to, że każdy problem, z jakim zgłasza się do nas Pacjent, traktujemy wieloaspektowo i dobieramy do niego optymalne rozwiązania. Proponujemy autorskie spersonalizowane plany terapeutyczne, które są przygotowywane przez naszych specjalistów na podstawie dogłębnej analizy indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Plany te obejmują specjalnie wyselekcjonowane kombinacje zabiegów o określonych parametrach, co pomaga Pacjentowi osiągnąć cel. Co więcej, dbamy też o wyjątkowy komfort, dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa Pacjenta, który może zwrócić się do naszych specjalistów, jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy obawy.

DUŻA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE LEKARZY I KOSMETOLOGÓW

Wysoką jakość usług gwarantujemy decydując się na współpracę z jedynie wykwalikowanymi specjalistami. W Klinice Zakrzewscy bardzo dbamy o to, by nasi Pacjenci byli pod opieką dobrze wykształconych, kompetentnych i doświadczonych lekarzy i kosmetologów, dla których praca jest również ich życiową pasją. Starannie dobieramy rzetelnych, uczciwych i uważnych specjalistów, którzy wsłuchują się w potrzeby Pacjentów i darzą ich szacunkiem.  

Członkowie naszego Zespołu należą do krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatologii. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój – dzięki nieustannemu doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji jakość naszych usług jest na wysokim poziomie, a śledzenie najnowszych doniesień naukowych pozwala nam wdrażać do naszej oferty przebadane klinicznie i uznane na całym świecie rozwiązania.

WYJĄTKOWY KOMFORT

Klinika Zakrzewscy to unikalne miejsce, gdzie restrykcyjnym standardom jakości świadczonych usług towarzyszy najwyższy standard obsługi Pacjentów. Nie tylko kompetentny, ale też uprzejmy, uważny i profesjonalny personel oraz niepowtarzalne, eleganckie wnętrza sprawiają, że Pacjenci czują się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dobre samopoczucie Pacjentów w trakcie terapii jest jednym z naszych głównych priorytetów, dlatego w czasie konsultacji wsłuchujemy się w to, co mówią, nie oceniamy, jesteśmy otwarci, odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości dotyczące terapii. Udzielamy rzetelnej porady, uczciwie realizujemy plany zabiegowe i monitorujemy postępy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci czuli się zrelaksowani wiedząc, że w Klinice Zakrzewscy otrzymają pomoc i opiekę na wysokim poziomie.

TOP