Co nas wyróżnia?

 

Zastanawiasz się czy wybór Kliniki Zakrzewscy to dobra decyzja? Zaufały nam już tysiące Pacjentów, którym pomogliśmy sprecyzować oraz osiągnąć cele dotyczące m. in. pięknej i zdrowej skóry, młodszego wyglądu, wymodelowanej sylwetki, ujędrnionego ciała, czy gęstszych włosów. Usatysfakcjonowani Pacjenci często podkreślają, że atuty, które wyróżniają naszą Klinikę, to

 • bezpieczeństwo,
 • najwyższe standardy medyczne,
 • innowacyjność,
 • kompleksowość,
 • wiedza i doświadczenie lekarzy i kosmetologów,
 • wyjątkowy komfort.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Pacjentów jest naszym priorytetem. Opieramy naszą praktykę lekarską i kosmetologiczną na najwyższych, światowych standardach. Naszą Klinikę tworzą wybitni specjaliści, których dogłębna wiedza i wieloletnie doświadczenie kliniczne gwarantują pełne bezpieczeństwo leczenia dermatologicznego oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Stale podnosimy swoje umiejętności i kompetencje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, kongresach, seminariach i konferencjach na temat nowych form leczenia, terapii i zabiegów, także z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Co więcej, wybieramy wyłącznie technologie najnowszej generacji spełniające restrykcyjne normy bezpieczeństwa oraz stosujemy wyłącznie dobrze przebadane certyfikowane preparaty renomowanych producentów. Poczuciu bezpieczeństwa Pacjentów sprzyja fakt, że od momentu rozpoczęcia terapii w Klinice znajdują się oni pod stałą opieką lekarza lub kosmetologa, do którego mogą się zwrócić w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy wystąpienia skutków ubocznych. Jesteśmy placówką, która spełnia najwyższe standardy sanitarno-epidemiologiczne.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI TERAPII

W Klinice Zakrzewscy zarówno diagnostykę, jak i terapie opieramy na najnowszych, światowych osiągnięciach z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i kosmetologii. Wybitni specjaliści, najnowszej generacji technologie, techniki zabiegowe oraz przebadane preparaty przekładają się na wysoką jakość proponowanych rozwiązań.  

 • Diagnostyka

Kluczem do sukcesu każdej terapii jest dokładne zbadanie problemu i trafna diagnoza, która jest podstawą do zaplanowania skutecznej terapii. Dlatego w Klinice Zakrzewscy każdą terapię poprzedza obszerny, dogłębny wywiad, na podstawie którego specjalista poznaje Pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania oraz pomaga sprecyzować cel.

Co szczególnie istotne w odniesieniu do leczenia chorób dermatologicznych, oprócz tradycyjnych metod diagnostycznych tj. dermatoskopii czy biopsji, wykorzystujemy również zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pomagają szybko, trafnie i bezinwazyjnie rozpoznać problem dzięki analizom algorytmów działającym w oparciu o sztuczną inteligencję. Zlecamy również wszelkie niezbędne badania laboratoryjne, dodatkowe konsultacje i wykluczamy przeciwwskazania. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

 • Zabiegi i terapie

Wybieramy techniki zabiegowe, środki farmakologiczne, preparaty oraz technologie, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione w badaniach klinicznych. Nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości naszych usług, dlatego można mieć pewność, że procedury wykonane w naszych gabinetach spełniają najbardziej wyśrubowane standardy.

INNOWACYJNOŚĆ

Klinika Zakrzewscy to miejsce, gdzie Pacjenci mogą skorzystać z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferowanych przez medycynę estetyczną, dermatologię, laseroterapię oraz kosmetologię. 

Oferujemy naszym Pacjentom nowoczesne, certyfikowane preparaty wiodących producentów: Allergan, Croma, Neauvia, Promoitalia i Vivacy, jak również dermokosmetyki marek ZO Skin Health oraz Universkin.

Wykorzystujemy najnowsze, światowej klasy technologie, takie jak m.in.:

 • Innowacyjne lasery: Discovery Pico Plus, Alma Pixel CO2, Soprano Titanium oraz V-laser. Lasery mają bardzo szerokie zastosowanie. Skutecznie usuwają różnego rodzaju zmiany dermatologiczne i naczyniowe, kolorowe tatuaże, makijaż permanentny, niechciane owłosienie, poprawiają wygląd blizn, a także znajdują szerokie zastosowanie w zabiegach medycyny regeneracyjnej i anti-aging.  
 • HIFU SonoQueen. Dzięki tej technologii możliwe jest wykonanie zabiegu bezinwazyjnego liftingu skóry różnych obszarów ciała.
 • Endermologie LPG Alliance, STORZ Medical,  ONDA, Accent Prime, Schwarzy. Te technologie, stosowane indywidualnie lub skonsolidowane w spersonalizowanych planach zabiegowych, pomagają naszym Pacjentom dbać o gładką, pozbawioną zmarszczek skórę, piękne, jędrne, odmłodzone i wymodelowane ciało, jak również wysmukloną sylwetkę.
 • Hydrafacial, czyli mikrodermabrazja wodna. To zabieg dogłębnie oczyszczający, nawilżający oraz regenerujący, który sprawia, że cera staje się promienna, wygładzona, odświeżona o równomiernym kolorycie.
 • FotoFinder ATBM® Master. To przełomowe rozwiązanie w zakresie wczesnej diagnostyki i profilaktyki nowotworów skóry, które posiada również moduł TrichoLAB pozwalający na precyzyjną diagnostykę łysienia.
 • Dermapen 4.0. Umożliwia wykonanie zabiegu bardzo precyzyjnej i kontrolowanej mezoterapii mikroigłowej o udowodnionej skuteczności w zabiegach regeneracyjnych oraz anti-aging, a także leczeniu takich problemów jak: trądzik różowaty, łysienie czy w leczeniu rozstępów i blizn, w tym blizn potrądzikowych. 
 • LED Dermalux Tri-Wave MD. technologia wykorzystująca dobroczynne właściwości światła o określonej długości fali wykorzystywana jest jako terapia wspomagająca gojenie i regenerację po zabiegach laseroterapii oraz medycyny estetycznej, jak również wspomagająca leczenie różnych chorób dermatologicznych.
   

Zabiegi iniekcyjne, dermatochirurgiczne oraz zabiegi z zastosowaniem technologii HI TECH wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze i innowacyjne techniki zabiegowe. Doskonała technika wykonania zabiegu podnosi jego efektywność, skraca okres rekonwalescencji, gwarantuje naturalność rezultatów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa Pacjenta. Dlatego systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają nam poznawać nowe techniki zabiegowych oraz doskonalić nasze umiejętności, by jeszcze bardziej zwiększać poziom zadowolenia Pacjentów z naszych usług.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Do kwestii związanych ze zdrowiem i urodą podchodzimy holistycznie. Dlatego nasi Pacjenci mogą skorzystać z pełnego spektrum usług, jakie oferuje współczesna dermatologia i medycyna estetyczna. W Klinice leczymy choroby dermatologiczne, korygujemy niedoskonałości twarzy i ciała, pomagamy odzyskać mocne i lśniące włosy, przywracamy skórze jędrność i optymalne napięcie, wysmuklamy i rzeźbimy sylwetkę, diagnozujemy niepokojące zmiany skórne, a także udzielamy porad na temat właściwej pielęgnacji skóry i włosów.

Kompleksowość usług w Klinice Zakrzewscy to nie tylko mnogość oferowanych przez nas działań, lecz przede wszystkim to, że każdy problem, z jakim zgłasza się do nas Pacjent traktujemy wieloaspektowo i dobieramy do niego najlepsze możliwe rozwiązania. Proponujemy autorskie spersonalizowane plany terapeutyczne, które są przygotowywane przez naszych specjalistów na podstawie dogłębnej analizy indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Plany te obejmują specjalnie wyselekcjonowane kombinacje zabiegów o określonych parametrach, co pomaga Pacjentowi osiągnąć cel. Co więcej, dbamy też o wyjątkowy komfort, dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa Pacjenta, który może zwrócić się do naszych specjalistów, jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy obawy

DUŻA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE LEKARZY I KOSMETOLOGÓW

Wysoką jakość usług gwarantujemy decydując się na współpracę z jedynie najlepszymi specjalistami. W Klinice Zakrzewscy bardzo dbamy o to, by nasi Pacjenci byli pod opieką dobrze wykształconych, kompetentnych i doświadczonych lekarzy i kosmetologów, dla których praca jest również ich życiową pasją. Starannie dobieramy rzetelnych, uczciwych i uważnych specjalistów, którzy wsłuchują się w potrzeby Pacjentów i darzą ich szacunkiem.  

Członkowie naszego Zespołu należą do krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających  specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatologii. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój dzięki nieustannemu doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, a śledzenie najnowszych doniesień naukowych pozwala nam wdrażać do naszej oferty przebadane klinicznie i uznane na całym świecie rozwiązania.

WYJĄTKOWY KOMFORT

Klinika Zakrzewscy to unikalne miejsce, gdzie najwyższym standardom jakości świadczonych usług towarzyszy najwyższy standard obsługi Pacjentów. Nie tylko kompetentny, ale też uprzejmy, uważny i profesjonalny personel oraz niepowtarzalne, eleganckie wnętrza sprawiają, że Pacjenci czują się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dobre samopoczucie Pacjentów w trakcie terapii jest jednym z naszych głównych priorytetów, dlatego w czasie konsultacji wsłuchujemy się w to, co mówią, nie oceniamy, jesteśmy otwarci, odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości dotyczące terapii. Udzielamy rzetelnej porady, uczciwie realizujemy plany zabiegowe i monitorujemy postępy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci czuli się zrelaksowani wiedząc, że w Klinice Zakrzewscy otrzymają pomoc i opiekę na najwyższym poziomie.

TOP