Skuteczne usuwanie makijażu permanentnego

Laser pikosekundowy dostępny w Klinice Zakrzewscy wykorzystuje trzy długości fali w jednym urządzeniu, co przekłada się w bezpośredni sposób na skrócenie czasu zabiegu, podnosi jego komfort i zmniejsza cały okres terapii.

Poznaj Laser pikosekundowy oraz jego efekty działania

Z każdym zabiegiem makijaż staje się coraz jaśniejszy, a w efekcie końcowym jest on zupełnie niewidoczny. Liczba zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, między innymi: wieku i rozmiaru makijażu, jego umiejscowienia, koloru i rodzaju tuszu, którym został wykonany, a także głębokości jego podania.

W Klinice Zakrzewscy specjalizujemy się w usuwaniu makijażu permanentnego i tatuażu w niemalże każdym kolorze. Zabieg przeprowadzany jest przed doświadczonego lekarza specjalistę.

 

 

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego Pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech Pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się Pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Technologia

Wszystkie kolory!

Laser pikosekundowy jest wyposażony w neodymowo-yagowe (Nd:YAG) źródło światła laserowego o podwójnej długości fali: 1064 nm i 532 nm oraz posiada dodatkową wiązkę rubinową 694QS. Taka technologia pozwala usunąć tusze w niemalże każdym kolorze.

Selektywność i precyzja!

Laser pikosekundowy wykorzystuje technologię zastosowania niezwykle krótkich impulsów o bardzo wysokiej mocy (moc szczytowa 1,8 GW, 800 mJ energii), dzięki któremu pigment rozbijany jest w najdrobniejszy pył, co umożliwia znacznie szybsze eliminowanie barwnika z organizmu oraz skrócenie okresu terapii przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu.

Bezpieczeństwo! 

Tryb działania Photo-thermal wykorzystuje efekt fotoakustyczny, który redukuje ryzyko przegrzania skóry, czy powstania blizny. Jest to niezwykle ważne w przypadku usuwania makijażu permanentnego, ponieważ okolice oka oraz ust są niezwykle wrażliwe.

Zabieg wykonywany przez doświadczonego lekarza.

W Klinice Zakrzewscy w Katowicach w zabiegach usuwania makijażu permanentnego i tatuażu specjalizuje się dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska, członek elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego specjalistów z zakresu laseroterapii ESLD. Dr n. Med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska od ponad dekady stale pogłębia swoją wiedzę i buduje doświadczenie w zakresie laseroterapii, w tym w usuwaniu niechcianego tatuażu czy makijażu permanentnego. Jej chęć dążenia do doskonałości, pokłady empatii oraz wewnętrzny spokój sprawiają, że Pacjenci darzą ją wyjątkowym zaufaniem.


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP