Klinika Zakrzewscy w nowej odsłonie
09/01/2019

Klinika Zakrzewscy w nowej odsłonie

Klinika Zakrzewscy to unikalny punkt na śląskiej mapie piękna, w którym od ponad 2,5 roku nasi specjaliści dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska oraz dr n. med. Marcin Zakrzewski konsekwentnie dbają o zdrowy i promienny wygląd swoich Pacjentów.

 

W naszej praktyce dbamy o każdy szczegół, postawiliśmy na współpracę z wiodącymi dostawcami preparatów i urządzeń hi-tech, których jakość i bezpieczeństwo poparte są międzynarodowymi badaniami i certyfikatami, tak aby każdy z wykonywanych zabiegów cechował się najwyższym poziomem skuteczności. Szeroki wachlarz usług obejmujący między innymi zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i profilaktyki anti-aging, skuteczna i bezpieczna laseroterapia, leczenie chorób skóry głowy i włosów oraz nowoczesna kosmetologia to podstawowe elementy naszej oferty. 

 

W trosce o komfort naszych Pacjentów stworzyliśmy nowe miejsce, w którym oddajemy do ich dyspozycji 6 nowoczesnych gabinetów lekarskich, zabiegowych i kosmetologicznych, wyposażonych w zaawansowany sprzęt. Zaawansowana laseroterapia jest naszym wyróżnikiem, dlatego w nowej siedzibie nie mogło zabraknąć dedykowanego gabinetu, gdzie w komfortowych warunkach pracuje laser pikosekundowy DISCOVERY PICO PLUS, laser frakcyjny ALMA PIXEL CO2 oraz laser umożliwiający zamykanie naczyń LUMIENIS ONE. To właśnie w gabinecie laserowym odbywa się laserowe leczenie rumienia, leczenie trądziku w fazie aktywnej, redukcja blizn i rozstępów, laserowa redukcja przebarwień, laseroterapia melasmy, laserowe usuwanie zmian skórnych oraz usuwanie tatuażu w każdym kolorze.

Gabinety lekarskie i nowoczesny gabinet zabiegowy dają możliwość odbycia konsultacji lekarskich oraz wykonania badania znamion w kierunku wczesnego wykrycia czerniaka (mapowania ciała ATBM) czy też trichoskopii (nieinwazyjnego badania skóry głowy i włosów). Dwa gabinety kosmetologiczne to możliwość wykonywania zabiegów obejmujących twarz oraz ciało.

 

W naszej ofercie znajduje się szereg medycznych zabiegów złuszczających takich jak peeling laserowy Pixel CO2,  mikrodermabrazja diamentowa Pristine czy peelingi chemiczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz zabiegi ujędrniające i takie jak termolifting NIR Soprano Ice Platinum czy Pixel CO2 Femilift. Redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry i wysmuklenie to natomiast efekty, które możemy uzyskać dzięki nowej odsłonie zabiegów Endermologie LPG Alliance. W gabinetach kosmetologów zamieszkała też oczywiście nasza gwiazda – złoty standard depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM.

 

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zaplanowali nowości, już w styczniu nasza oferta wzbogaci się o zabieg redukcji uporczywej tkanki tłuszczowej, wyszczuplający brzuch, uda, pośladki czy ramiona, innymi słowy pojawi się u nas kolejne urządzenie hi-tech w najnowszej odsłonie – fala uderzeniowa Storz. Rozbudowujemy także możliwości dermatochirurgii, już wkrótce w ofercie oprócz laserowego znajdzie się także chirurgiczne usuwanie zmian skórnych.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z nowej siedziby, nasz adres nie zmienił się (ul. Porcelanowa 23 B, Katowice)


TOP