Jak przywrócić skórze jędrność i blask?
05/12/2018

Jak przywrócić skórze jędrność i blask?

W naszej praktyce do piękna i zdrowia skóry podchodzimy kompleksowo. Nasi Pacjenci wiedzą, że w walce o młody, świeży wygląd oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, z których wybieramy najbardziej efektywne rozwiązania.

Ujędrnienie skóry ciała i twarzy

Dziś dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska opowie o połączeniu zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, laseroterapii w służbie anti-aging i pielęgnacji domowej, dzięki której możemy uelastycznić skórę naszego ciała i twarzy.

Dr n. med. Magdalena Stokowacka Zakrzewska: Kiedy skóra traci jędrność, staje się wiotka i mniej sprężysta, a zmarszczki i linie pogłębiają się, pora sięgnąć po moc terapii łączonej. Odpowiednio dobrane zabiegi kondycjonujące, liftingujące i pielęgnacyjne połączone w indywidualnie dobrany plan leczenia to klucz to wyraźnie gładszej i bardziej jędrnej skóry, pełnej blasku. Znakomite efekty regeneracji i ujędrnienia skóry przynosi połączenie zabiegów mezoterapii igłowej oraz laserowego odmładzania skóry laserem pikosekundowym.

Mezoterapia to zabieg kondycjonujący skórę od wewnątrz, dostarczający zmęczonej i poszarzałej skórze paliwa do rozpoczęcia procesów odbudowy. Połączenie kwasu hialuronowego, glicyny, l-proliny i hydroksyapatytu wapnia sprawia, że seria zabiegów widocznie wpływa na poprawę ogólnej jakości skóry, dodaje jej blasku, likwiduje efekt szorstkości i ziemistości. Skóra jest głęboko odżywiona, nawilżona, zyskuje świeży, bardziej wypoczęty i młodszy wygląd. Technika mezoterapii igłowej wpływa też na poprawę struktury i gęstości skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Jeśli skóra jest wiotka, utraciła  jędrność i sprężystość, wskazane jest połączenie zabiegów kondycjonujących z liftingującymi, które zintensyfikują produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie i gęstość skóry. Nasi Pacjenci pokochali laserowe odmładzanie skóry przy użyciu lasera pikosekundowego. Jeśli dotychczas lifting laserowy kojarzył Wam się z bólem i długim okresem rekonwalescencji, możecie śmiało o tym zapomnieć. Zabieg laseroterapii z wykorzystaniem lasera pikosekundowego jest bezbolesny, nieablacyjny (nie przerywa powłoki skórnej) i umożliwia natychmiastowy powrót do codziennych zajęć, cechuje się natomiast charakterystyczną dla laseroterapii głęboką przebudową skóry, intensywnie pobudzając ją do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki laserowemu odmładzaniu, skóra staje się wyraźnie bardziej jędrna. Szczególnie polecam ten zabieg Pacjentom, chcącym zniwelować efekt opadających policzków (tzw. chomiki), zredukować widoczność zmarszczek i linii, zwłaszcza w okolicy nosowo-wargowej oraz ujędrnić cienką i delikatną skórę szyi.

Dla podtrzymania efektu odżywionej, gładszej i bardziej jędrnej skóry kluczowa jest odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa. Bazujemy na dermoceutykach, preparatach przeznaczonych dla gabinetów lekarskich, skomponowanych na bazie składników o naukowo potwierdzonej skuteczności. UNIVERSKIN to hipoalrgiczna seria NEXULTRA pielęgnacja o działaniu nawilżającym i odżywczym oraz Serum P, dla którego wyselekcjonowano 19 uzupełniających składników aktywnych.

To nowoczesne preparaty przeznaczone do pielęgnacji domowej, dające możliwość stworzenia absolutnie personalizowanego, wręcz szytego na miarę konkretnych potrzeb skóry kosmetyku, który Wasza skóra po prostu pokocha.


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP