Laser frakcyjny + osocze bogatopłytkowe = przepis na nową skórę
16/11/2018

Laser frakcyjny + osocze bogatopłytkowe = przepis na nową skórę

Jesień i zima to doskonały okres na skorzystanie z zabiegów laseroterapii, więc dziś kilka słów o jednej z najskuteczniejszych terapii łączonych o właściwościach silnie regeneracyjnych i odmładzających – zastosowaniu lasera frakcyjnego w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP.

Laser frakcyjny i osocze - jakie korzyści daje ten zabieg?

Zastosowanie lasera frakcyjnego pozwala nam na osiągnięcie podwójnego efektu odmładzającego. Po pierwsze przez miejscowe, bardzo precyzyjne i kontrolowane podgrzanie tkanki dochodzi do obkurczenia i skrócenia włókien kolagenowych, dzięki takiemu działaniu lasera uzyskujemy natychmiastowy efekt liftingu i uniesienia skóry. Po drugie, głowica frakcyjna powoduje złuszczenie i mikrouszkodzenie naskórka (efekt „podziurkowanej” skóry) prowokując skórę do szybkiej odbudowy i intensywnie stymulując produkcję nowego kolagenu i elastyny. Jest to bardzo skuteczna metoda na odświeżenie i odmłodzenie skóry. Zastosowanie głowicy frakcyjnej wpływa nie tylko na ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry, poprawia też jej strukturę, redukuje widoczne objawy procesu starzenia oraz wyrównuje koloryt.

Nowoczesne lasery frakcyjne, którymi dysponujemy w naszej klinice, są urządzeniami w pełni bezpiecznymi, oferującymi możliwość kontrolowanej intensywności zabiegu i redukującymi okres gojenia skóry do zaledwie 2-3 dni.

Zastosowanie technologii w zabiegu laser + osocze

Dla uzyskania optymalnych rezultatów terapeutycznych nasi lekarze polecają połączenie zabiegu laserem frakcyjnym z ostrzykiwaniem skóry osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP bezpośrednio po laseroterapii. Wysoka zawartość czynników wzrostu oraz płytek krwi dostarcza skórze dużej ilości paliwa potrzebnej do procesów gojenia i wewnętrznej przebudowy, co przekłada się nie tylko na wzmożone efekty zabiegu, ale i skrócenie czasu rekonwalescencji.

Frakcja i osocze bogatopłytkowe Arthrex ACP to para idealna w walce o nową jakość skóry.

TOP