Okolica oka bez tajemnic – jak o nią dbać by opóźnić procesy starzenia
13/09/2018

Okolica oka bez tajemnic – jak o nią dbać by opóźnić procesy starzenia

Zmarszczki w okolicy oka to jeden z pierwszych objawów postępującego procesu starzenia, który pojawia się na naszej twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół oczu jest szczególnie podatna na powstawanie zmarszczek szczególnie zmarszczek mimicznych. Drobne linie pojawiają się w okolicy oka w okolicy 30 roku życia i pogłębiają się z wiekiem. Już dwudziestolatki powinny pamiętać o nawilżaniu skóry wokół oczu. Dobrze dobrany krem o właściwościach silnie nawilżających, poprawia nawodnienie skóry i zapobiega tworzeniu się drobnych zmarszczek.  Szczególnie dobre efekty przynosi nakładanie kremu na noc.

Pielęgnacja okolic oczu

Możemy zdecydować się na skoncentrowane serum zawierające dedykowane składniki o indywidualnie dobranym stężeniu takie jak DMAE czy Madekazozyd np. Serum P UNIVERSKIN, a w przypadku skór bardzo wrażliwych na hipoalergiczny i pozbawiony krem nawilżający taki jak NEXULTRA 3Dbanie  o właściwy poziom nawilżenia skóry często nie wystarczy, dlatego proponujemy szereg zabiegów poprawiających jakość skóry w okolicy oka. Mezoterapia kwasem hialuronowym czy osocze bogatopłytkowe ARTHREX ACP to zabiegi o działaniu silnie odżywczym i rewitalizującym, które przyspieszają procesy regeneracji skóry i stanowią znakomite uzupełnienie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Widoczne zmarszczki mimiczne w okolicy oka, tzw. kurze łapki, skutecznie zredukują zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która zmniejsza napięcie mięśniowe i w konsekwencji przywraca skórze gładszy, bardziej odprężony wygląd.

Laseroterapia - jak dbać o skórę wokół oczu?

Redukcja zmarszczek i odmłodzenie skóry wokół oczu to znakomite pole do popisu dla nowoczesnej laseroterapii. Zabieg Discovery Pico Plus o parametrach dostosowanych do delikatnej okolicy oka, pobudza produkcję kolagenu, poprawiając gęstość i jędrność skóry -  wygładza zmarszczki. Zastanawiacie się jaki zabieg sprawi, że skóra wokół Waszych oczu ulegnie widocznej poprawie i jak prawidłowo dbać o tę delikatną okolicę? Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia naszego zespołu – nasi specjaliści dobiorą odpowiednie kosmetyki i plan leczenia, dzięki któremu Wasze spojrzenie znów nabierze młodzieńczego blasku.


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP