Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
04/06/2020

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Onda – bezinwazyjny, bezbolesny, w 100% bezpieczny zabieg modelujący sylwetkę tylko w Klinice Zakrzewscy.

Jako prekursorzy bezinwazyjnych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową jako pierwsi na rynku śląskim oferujemy zabiegi urządzeniem ONDA. To najnowszej generacji platforma zabiegowa, dzięki której można przeprowadzić całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia cellulitu.

ONDA, czyli skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

ONDA to rewolucja w zakresie nieinwazyjnych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową i modelujących sylwetkę. W trakcie bezbolesnego i w 100% bezpiecznego zabiegu jesteśmy w stanie osiągnąć satysfakcjonujące nawet najbardziej wymagających pacjentów efekty. Już po pierwszym zabiegu pierwsze rezultaty są zauważalne, natomiast spektakularny efekt osiągany jest po wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. ONDA jest niezastąpioną platformą zabiegową, dzięki której możemy zredukować tkankę tłuszczową w wybranych miejscach i wyraźnie zmniejszyć obwód partii ciała podanych zabiegowi, dzięki czemu sylwetka staje się wyraźnie wysmuklona i wymodelowana. Co więcej, zabieg świetnie wpływa na kondycję skóry - widocznie usuwa cellulit, wyraźnie zwiększa napięcie i gęstość zwiotczałej skóry, wygładza oraz poprawia jej koloryt. To właśnie połączenie tych dwóch tak bardzo pożądanych działań – skutecznego usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry daje tak wspaniałe i niedoścignione rezultaty. Dlatego, jeśli borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w miejscach, z których usunięcie jej jest utrudnione, np. na brzuchu, udach, pośladkach, plecach, ramionach czy w okolicy biustu, ONDA jest zabiegiem dla Ciebie.

skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej​​​

skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Skąd taka wysoka skuteczność w usuwaniu tkanki tłuszczowej?

Urządzenie ONDA wykorzystuje nowatorską patentowaną technologię mikrofal Coolwaves o wysokiej częstotliwości. Rewolucyjność tej technologii polega na tym, że energia fal jest w sposób kontrolowany bardzo precyzyjnie wprowadzana przy pomocy głowicy głębokiego działania do warstw podskórnych, dokładnie w miejsce, gdzie znajdują się złogi komórek tłuszczowych. Skumulowana w tkance tłuszczowej energia powoduje przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych, uszkodzenie ich błon komórkowych, a w konsekwencji ich lipolizę, czyli rozpad. Unicestwione komórki tłuszczowe są następnie stopniowo i nieinwazyjnie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny. Dzięki temu efekt zmniejszenia obwodu wybranych partii ciała jest tak zauważalny.

W jaki sposób zabieg usuwa cellulit oraz ujędrnia skórę?

Mikrofale Coolwaves działają na różnych głębokościach. Oprócz głowicy głębokiego działania, która ma za zadanie wprowadzić fale w obszary, gdzie zlokalizowana jest tkanka tłuszczowa oraz je „spalić”, platforma ONDA wyposażona jest w głowicę płytkiego działania, która zaprojektowana została z myślą o ujędrnianiu skóry i redukcji powierzchniowego cellulitu. Głowica płytkiego działania koncentruje mikrofale w bardziej zewnętrznych warstwach tkanek skóry i nagrzewa je, co powoduje rozpuszczenie włóknistego kolagenu, obkurczanie zewnętrznych włókien kolagenowych i stymulację produkcji nowych. Efekt? Skóra zostaje pięknie ujędrniona, a obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie wygładzony, uelastyczniony wymodelowany i pozbawiony cellulitu.

skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej onda

Bezpieczeństwo zabiegu skutecznej redukcji złogów tkanki tłuszczowej

Maksymalny poziom bezpieczeństwa zabiegów wykonywanych przez platformę ONDA zawdzięczamy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, dzięki której fale Coolwaves działają selektywnie, czyli trafiają dokładnie tam, gdzie mają zadziałać – do obszarów złogów tkanki tłuszczowej. Energia niesiona przez fale Coolwaves powoduje wzrost temperatury jedynie w komórkach tłuszczowych, natomiast naskórek, skóra właściwa i otaczające tkanki pozostają nienaruszone. Dzięki temu procedura zabiegowa nie obejmuje okresu rekonwalescencji i pacjent może wrócić do aktywności bezpośrednio po zabiegu, który jest całkowicie bezbolesny.

Więcej na temat zabiegu ONDA w naszej ofercie. Zapraszamy!


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP