Piękna sylwetka z Kliniką Zakrzewscy
10/02/2021

Piękna sylwetka z Kliniką Zakrzewscy

Zrealizuj plan przygotowany specjalnie dla Ciebie przez naszych kosmetologów i ciesz się swoją sylwetką. W codziennej praktyce wykorzystujemy nowoczesne technologie oparte na skoncentrowanej stymulacji magnetycznej, zimnych mikrofalach, fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej, masażu podciśnieniowym i fali uderzeniowej. Dzięki skonsolidowanym terapiom wykorzystującym połączenie ich działania, możemy osiągnąć widoczne rezultaty w zakresie modelowania i wyszczuplania sylwetki, a także ujędrniania skóry i zmniejszaniu skórki pomarańczowej. 

Wierzymy, że indywidualne podejście i spersonalizowane terapie to klucz do poprawy wyglądu i samopoczucia Pacjenta. Nasz zespół na podstawie szczegółowego wywiadu podczas konsultacji pomoże Ci sprecyzować cel, dobierze odpowiedni plan terapii i w sposób mądry i uczciwy go zrealizuje.

Kosmetolodzy w Klinice Zakrzewscy



AGATA MITMAN



EWELINA MOŃKA



MAGDALENA SKAWSKA



DOROTA BIELSKA

Rodzaj i liczba zabiegów, ich ukierunkowanie oraz konfiguracja są zawsze ustalane indywidualnie w każdym przypadku. Nie oferujemy gotowych pakietów liczby zabiegów czy czasu ich trwania, ponieważ nie jest to zgodne z naszą filozofią indywidualnego podejścia do Pacjenta. Każda propozycja planu terapeutycznego jest skrojona na miarę, przygotowana po dogłębnej analizie potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Od początku istnienia naszej Kliniki dobro Pacjenta stanowi dla nas najwyższą wartość, dlatego też komponujemy najbardziej efektywne kombinacje zabiegów kosmetycznych, wykonywanych na urządzeniach renomowanych dostawców w branży medycyny estetycznej i kosmetologii, bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszej wykwalifikowanej kadry oraz pamiętamy o tym, że praca nad sylwetką to nie krótki sprint, lecz raczej maraton. Jedynie sumiennie i należycie wykonywane zabiegi są gwarancją wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz pozwalają osiągnąć efekt terapeutyczny.

Co ważne, w trakcie realizacji planu terapeutycznego Pacjent jest pod stałą opieką specjalisty. Spersonalizowane plany terapeutyczne, aby były efektywne, powinny cechować się kompleksowością. Z tego względu etapy terapii w Klinice Zakrzewscy obejmują: 

 • Bardzo szczegółową konsultację, podczas której Kosmetolog poznaje Pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania. Na tym etapie bardzo istotne przedyskutowanie stylu życia Pacjenta, jego sposobu odżywiania, aktywności fizycznej czy poziomu stresu. Plan terapeutyczny powinien być dopasowany do konkretnej osoby po to, aby przynieść jak najlepsze rezultaty, dlatego podczas konsultacji warto przestawić swoje oczekiwania, problemy i obawy. 

 • Opracowanie terapii to etap, podczas którego Kosmetolog wraz z Pacjentem wytycza konkretne cele i sposób ich realizacji. To także wtedy ustalane są liczby i częstotliwość konkretnych zabiegów. Specjalista dopasowuje konkretne technologie i łączy je w taki sposób, aby przyniosły optymalne rezultaty w przypadku danego Pacjenta. Ustalenia te mogą różnić się pomiędzy Pacjentami i będą inne na przykład dla kobiety, która dąży do poprawy wyglądu brzucha po ciąży lub mężczyzny, który pragnie zarysować mięśnie bicepsów. 

 • Zalecenia dodatkowe formułowane są po to, aby zmaksymalizować efekty terapii. W zależności od celu Pacjenta i jego dotychczasowego stylu życia mogą obejmować zbilansowaną dietę, wdrożenie aktywności fizycznej czy picie większej ilości płynów. Warto pamiętać, że optymalne rezultaty w dużej mierze zależą od indywidualnego wkładu Pacjenta. 

 • Stałe monitorowanie postępów Pacjenta to nieodłączny element spersonalizowanych planów terapeutycznych. Dbamy o to, aby przypominać Pacjentowi o nadchodzących wizytach i podczas konsultacji omawiać wszelkie kwestie istotne dla terapii. To także na tym etapie plan zabiegowy może ulec modyfikacji, jeśli nie odpowiada on Pacjentowi lub nie przynosi spodziewanych rezultatów. Pacjent jest pod stałą opieką specjalisty przez cały okres trwania terapii i może się do niego zwrócić z każdym zapytaniem. 

Ustalenie planu działania po zakończeniu serii zabiegów może obejmować zalecenia dotyczące stylu życia Pacjenta, a także zaplanowanie zabiegów przypominających, dzięki którym efekty terapii utrzymają się na dłużej.


Efekty zabiegów

Zdjęcie ukazuje efekt zabiegu u konkretnego Pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech Pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się Pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.


Zabiegi kosmetyczne na lato

Brzuch - redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skórY
Brzuch - redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie i wymodelowanie
Brzuch i Boczki - redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry
pośladki - ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu
Pośladki i tył ud - ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu
ramiona - ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, wysmuklenie
ramiona + "skrzydła anioła" - ujędrnienie, wysmuklenie, redukcja cellulitu
POŚLADKI-UJĘDRNIENIE SKÓRY, WYMODELOWANIE POŚLADKÓW, ZARYSOWANIE MIĘŚNI
BRZUCH - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, WYSZCZUPLENIE I WYMODELOWANIE, WZMOCNIENIE I ZARYSOWANIE MIĘŚNI BRZUCHA

Skoncentrowana stymulacja magnetyczna

Nowoczesna technologia skoncentrowanej stymulacji magnetycznej wykorzystywana jest do budowania mięśni i modelowania ciała. W czasie zabiegu pole elektromagnetyczne wyzwala od 20 000 do 60 000 skurczów mięśni, dogłębnie je stymulując. Efekty zabiegów obejmują zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie leczonego obszaru oraz wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni na wybranych obszarach ciała. 

Skoncentrowana stymulacja magnetyczna pozwala na kompleksowe działanie w zakresie: 

 • Brzucha – zostaje on wyszczuplony i wymodelowany, a mięśnie na brzuchu stają się mocniejsze i bardziej widoczne. 

 • Ramion – wygląd ramion ulega poprawie dzięki zmniejszeniu widoczności „pelikanów”, działaniu na nagromadzoną tkankę tłuszczową oraz zarysowaniu mięśni. Stymulacja magnetyczna pozwala także na zbudować i wyrzeźbić biceps oraz triceps. 

 • Pośladków – stają się bardziej uniesione i bardziej jędrne, dzięki działaniu na mięśnie pośladki zostają także zaokrąglone. 

 • Ud – wymodelowana zostaje przednia, tylna i boczna część ud, w zależności od preferencji Pacjenta można dążyć do widocznego zarysowania mięśni. 


Co ważne, technologia stymulacji magnetycznej jest bezinwazyjna i pozwala na działanie wyszczuplające, modelujące lub budujące mięśnie, w zależności od potrzeb Pacjenta.

Więcej o zabiegach wykorzystaniem stymulacji magnetycznej

Cennik zabiegów

Schwarzy - wzmocnienie mięśni1 zabiegPakiet 8 zabiegów
Zabieg na 1 okolicę ciała700 zł4480 zł

 


Technologia zimnych mikrofal

Zabiegi z wykorzystaniem zimnych mikrofal nastawione są na osiąganie długotrwałych efektów w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzania skóry i modelowania sylwetki. Nieinwazyjna, bezbolesna i komfortowa technologia wykorzystuje mikrofale o bardzo wysokiej energii po to, aby działać w zakresie: 

 • Usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha (a także z „oponki” i „boczków”), ud, pleców oraz ramion.

 • Zmniejszania widoczności cellulitu o różnym stopniu zaawansowania. 

 • Poprawy gęstości, jędrności i elastyczności skóry na każdym obszarze ciała.

Technologia zimnych mikrofali prowadzi do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych poprzez uszkodzenie ich błony komórkowej. W efekcie sylwetka staje się bardziej wymodelowana i wyszczuplona, a uporczywa tkanka tłuszczowa oraz skórka pomarańczowa na wybranych obszarach ciała ulegają zmniejszeniu.

Więcej o zabiegach z wykorzystaniem zimnych mikrofal

Cennik zabiegów

Onda1 zabiegPakiet 4 zabiegów
Boki950 -1650 zł3230-5610 zł
Brzuch950 -1650 zł3230-5610 zł
Uda przód lub tył950 -1650 zł3230-5610 zł
Uda wewnętrzna lub zewnętrzna strona950 -1650 zł3230-5610 zł
Pośladki950 -1650 zł3230-5610 zł
Ramiona950 -1650 zł3230-5610 zł
Obszar nad kolanami950 -1650 zł3230-5610 zł
Plecy lub skrzydła anioła950 -1650 zł3230-5610 zł
Banana Rolls950 zł3230 zł
Okolice podbródka + drenaż LPG Alliance750 zł2550 zł

 


Fala ultradźwiękowa oraz fala radiowa unipolarna

Połączenie dwóch technologii: fali ultradźwiękowej (US) oraz fali radiowej unipolarnej (RF) o bardzo wysokiej częstotliwości umożliwia wykonywanie zabiegów, które są dostosowane do potrzeb Pacjentów oraz dają widoczne efekty bez okresu rekonwalescencji.

Ta nowoczesna technologia pozwala na kompleksowe działanie w zakresie poprawy jakości skóry oraz modelowania sylwetki. Terapia z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej dedykowana jest następującym celom:

 • Uniesienie owalu twarzy i nadanie skórze jędrności oraz napięcia

 • Zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie

 • Zmniejszenie drugiego podbródka 

 • Poprawa wyglądu brzucha w zakresie jędrności skóry i zmniejszenia skórki pomarańczowej 

 • Wymodelowanie i wygładzenie skóry ud, pośladków i bioder, a także wyszczuplenie tych obszarów

 • Ujędrnienie skóry na kolanach 

 • Wygładzenie i uelastycznienie skóry na plecach

Więcej o zabiegach z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej

Cennik zabiegów

Accent Prime - Twarz – lifting bezinwazyjny, poprawa gęstości skóry (RF)1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Policzki900 zł3060 zł4320 zł
Szyja750 zł2550 zł3600 zł
Dekolt850 zł2890 zł4080 zł
Podbródek550 zł1870 zł2640 zł
Policzki, szyja1300 zł4420 zł6240 zł
Policzki, oko1100 zł3740 zł5280 zł
Szyja, dekolt1250 zł4250 zł6000 zł
Policzki, podbródek1100 zł3740 zł5280 zł
Podbródek, policzki, szyja1700 zł5780 zł8160 zł
Policzki, oko, podbródek1550 zł5270 zł7440 zł
Policzki, szyja, dekolt1950 zł6630 zł9360 zł
Okolice ust550 zł1870 zł2640 zł
Okolice oka550 zł1870 zł2640 zł
Czoło550 zł1870 zł2640 zł
Czoło, oko, policzki, usta1950 zł6630 zł9360zł
Czoło, oko, policzki, usta, podbródek2350 zł7990 zł11280zł
Twarz – lifting bezinwazyjny z likwidacją tkanki tłuszczowej, poprawa gęstości skóry (RF + US)1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Policzki1650 zł5610 zł7920 zł
Podbródek750 zł2550 zł3600 zł
Twarz – redukcja tkanki tłuszczowe, ujędrnienie (US lub RF)1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Podbródek550 zł1870 zł2640 zł
Modelowanie owalu twarzy (RF+US)1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Policzki, podbródek2050 zł6970 zł9840 zł
Czoło, okolice oka, policzki2250 zł7650 zł10800 zł
Ciało – redukcja tkanki tłuszczowej (ultradźwięki), ujędrnienie, poprawa gęstości1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Brzuch – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Brzuch – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Boki – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Boki – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Brzuch + boki – (RF)1150 zł3910 zł5520 zł
Brzuch + boki – (RF + US)1750 zł5950 zł8400 zł
Uda przód lub tył – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Uda przód lub tył – (RF + US)1250 zł4250 zł6000 zł
Uda wewnętrzna strona lub boczna (bryczesy) – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Uda wewnętrzna strona lub boczna (bryczesy) – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Kolana – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Kolana – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Łydki – (RF)650 zł2210 zł3120 zł
Łydki – (RF + US)950 zł3230 zł4560 zł
Pośladki – (RF)750 zł2550 zł3600 zł
Pośladki – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Ramiona – (RF)650 zł2210 zł3120 zł
Ramiona – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Plecy lub skrzydła anioła – (RF)700 zł2380 zł3360 zł
Plecy lub skrzydła anioła – (RF + US)1050 zł3570 zł5040 zł
Obszar przed dołem pachowym – (RF)550 zł1870 zł2640 zł
Obszar przed dołem pachowym – (US)550 zł1870 zł2640 zł
Obszar przed dołem pachowym – (RF + US)950 zł3230 zł4560 zł

 


Masaż podciśnieniowy

Masaż podciśnieniowy to zabieg całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, polegający na mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób aktywuje metabolizm komórek, pobudzając tkanki do regeneracji i lipolizy, czyli zniszczenia komórek tłuszczowych.

Masaż podciśnieniowy zalecany jest w leczeniu następujących problemów: 

 • Uporczywy cellulit o różnym stopniu zaawansowania 

 • Miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa 

 • Skóra pozbawiona jędrności i napięcia

 • Zaburzenia krążenia krwi i krążenia limfatycznego

 • Obrzęki i zastoje 

 • Nagromadzenie toksyn w organizmie 

 • Napięcie mięśniowe

Masaż podciśnieniowy pobudza skórę do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które odpowiadają za jej młody i promienny wygląd. Z tego względu zabieg stosuje się także w celu ujędrnienia, uelastycznienia i nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Masaż podciśnieniowy przyczynia się także do zmniejszenia widoczności drobnych zmarszczek i cieni pod oczami, a także do poprawy owalu twarzy.

Więcej o masażu podciśnieniowym

Cennik zabiegów

Endermologia LPG Alliance1 zabieg6 zabiegów12 zabiegów
Brzuch (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Boczki (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Plecy lub skrzydła anioła (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Ramiona (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Uda przód lub tył (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Uda strona wewnętrzna lub zewnętrzna (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Kolana (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Pośladki (20 min)140 zł710 zł1340 zł
Dekolt i biust (25 min)150 zł760 zł1440 zł
Zabieg przeciwstarzeniowy+ fototerapia LED- zabieg skonsolidowany500 zł

 


Fala akustyczna oraz fala wibracyjna

Nowoczesne połączenie dwóch typów fal – fali akustycznej oraz wibracyjnej pozwala na działanie w zakresie jakości i zdrowia skóry oraz modelowania sylwetki. Te bezpieczna i bezinwazyjna technologia stosowana jest w następujących celach:

 • Redukcja nawet bardzo zaawansowanego cellulitu 

 • Ujędrnianie skóry i przywracanie jej elastyczności

 • Modelowanie i wyszczuplanie wybranych obszarów ciała 

 • Drenaż limfatyczny i redukcja obrzęków 

 • Zmniejszanie widoczności zmarszczek

 • Zmniejszanie widoczności blizn i rozstępów

Co więcej, zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej oraz fali wibracyjnej przyspiesza procesy metaboliczne i krążenie krwi oraz przepływ limfy. W efekcie skóra staje się nie tylko bardziej napięta, ale także wygładzona, a jej koloryt ulega poprawie. Ze względu na swoją wszechstronność technologia ta stosowana jest zarówno w poprawie jakości skóry twarzy, jak i ciała.

Więcej o zabiegach falą akustyczną oraz falą wibracyjną

Cennik zabiegów:

Fala uderzeniowa STORZ1 zabieg6 zabiegów12 zabiegów
Twarz450 zł2100 zł3750 zł
Wybrana okolica twarzy (max dwie okolice twarzy)250 zł1200 zł2100 zł
Ramiona180 zł850 zł1500 zł
Brzuch300 zł1400 zł2500 zł
Boczki300 zł1400 zł2500 zł
Brzuch + boczki450 zł2100 zł3750 zł
Pośladki300 zł1400 zł2500 zł
Uda (przód lub tył)300 zł1400 zł2500 zł
Uda (strona wewnętrzna lub zewnętrzna)300 zł1400 zł2500 zł
Kolana200 zł950 zł1650 zł
"Łokieć tenisisty"150 zł

 



Zapraszamy do Kliniki Zakrzewscy!

Nasza recepcja jest do Państwa dyspozycji:

Pon.-Pt.: 9:00 - 21:00

Sob.: 8:00 - 16:00


Umów wizytę


Wyślij wiadomość
TOP