Jak skutecznie i bezpiecznie usunąć makijaż permanentny laserem?
13/12/2019

Jak skutecznie i bezpiecznie usunąć makijaż permanentny laserem?

Makijaż permanentny to obecnie topowy zabieg w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych.

Idealny kształt brwi, oko wyeksponowane nienaganną kreską czy brak konieczności poprawiania makijażu ust w ciągu dnia to marzenie wielu aktywnych kobiet, które chętnie oszczędzają cenne minuty porannego makijażu

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego - czy jest bezpieczne?

A co jeśli z upływem czasu zmieniają się rysy twarzy, moda lub dopada nas zwyczajna chęć zmiany i makijaż permanentny wymaga korekty? Decydując się na wykonanie makijażu permanentnego zawsze musimy brać pod uwagę tę ewentualność - kiedyś trzeba będzie częściowo wywabić wprowadzony do skóry pigment lub całkowicie go usunąć.

Najskuteczniejszą metodą usuwania makijażu permanentnego są zabiegi z wykorzystaniem lasera. W swojej praktyce dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska stosuje laser Discovery Pico Plus, który jest obecnie najpotężniejszym laserem pikosekundowym na rynku. Discovery Pico Plus łączy trzy długości fali, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie rozbić pigment w dowolnym kolorze.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Discovery Pico Plus

Zabiegi laserowego usuwania makijażu permanentnego z wykorzystaniem Discovery Pico Plus to także synonim bezpieczeństwa, barwnik rozbijany jest w drobny pył, dzięki czemu jest znacznie łatwiej usuwany z organizmu, a sam laser działa w oparciu o efekt fotomechaniczny, a nie termiczny, dzięki czemu bardzo mocno ogranicza ryzyko przegrzania skóry.

Bez względu na to, czy chcemy całkowicie usunąć makijaż permanentny czy też wywabić pigment w stopniu umożliwiającym wykonanie korekty, decydując się na Discovery Pico Plus wybieramy połączenie efektywności i bezpieczeństwa, które pozwala na znaczne zwiększenie komfortu zabiegu przy jednoczesnym skróceniu całego okresu terapii.

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Zakrzewscy!

TOP