Naturalne piękno i młodzieńcza świeżość Waszej skóry – Medycyna regeneracyjna i anti-aging
05/12/2019

Naturalne piękno i młodzieńcza świeżość Waszej skóry – Medycyna regeneracyjna i anti-aging

O tym, jaką filozofią w doborze zabiegów anti-aging kierują się specjaliści Kliniki Zakrzewscy, opowiada dr n. med. Magdalena Stokowacka - Zakrzewska.

Wiele osób, które zgłaszają się do naszej Kliniki marzy o przywróceniu skórze jędrności i świeżego wyglądu w sposób, który pozwoli wydobyć naturalne piękno rysów, a jednocześnie nie przyniesie karykaturalnego efektu.

Pacjenci, którzy decydują się na skorzystanie z oferty zabiegów anti-aging i medycyny regeneracyjnej po raz pierwszy, bardzo często mówią nam o swoich obawach, że po zabiegu ich rysy twarzy zmienią się, efekt będzie przerysowana czy wręcz karykaturalny.

Po pierwsze - rozmowa

W pełni rozumiemy te obawy, dlatego dla nas, jako doświadczonych lekarzy wstępna konsultacja, czyli spokojna i szczera rozmowa, jest nieocenioną możliwością rozwiania wszelkich wątpliwości pacjenta. W czasie konsultacji dokładnie nakreślamy plan leczenia, omawiamy jego poszczególne etapy i, co najważniejsze, mamy szansę wysłuchać pacjenta i poznać jego oczekiwania dotyczące efektów. Mocno wierzymy, że kluczem do efektywnej współpracy na linii lekarz-pacjent, a co za tym idzie, do zadowolenia pacjenta, jest profesjonalizm, otwartość i zaufanie.

Po drugie – wsparcie najnowocześniejszej technologii wykorzystywanej w zabiegach anti aging

W naszej praktyce wspomagamy się modułem FotoFinder Aesthetic, który tworząc fotograficzną mapę skóry pozwala nam szczegółowo omówić zakres zabiegów, precyzyjnie nakreślić obszary, które będą one  obejmowały oraz wybrać najskuteczniejsze technologie. W przypadku zabiegu podawania kwasu hialuronowego o różnej gęstości techniką MD CODES moduł FotoFinder Aesthetic pozwala bardzo dokładnie określić punkty anatomiczne, które zostaną poddane iniekcji oraz ilość preparatu niezbędnego do uzyskania optymalnego efektu. Co bardzo ważne dla Pacjenta, moduł umożliwia lekarzowi zobrazować, jakich efektów Pacjent może spodziewać się po podaniu preparatu. 

Po trzecie – szeroki wachlarz możliwości

Bardzo ważne jest dla nas, aby oferta zabiegów anti aging, które proponujemy naszym Pacjentów stale się wzbogacała o najlepsze rozwiązania na rynku medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, od zabiegów ujędrniająco-liftingujących, poprzez przywracających gęstość i objętość skóry, po redukujące zmarszczki. W naszej praktyce wykorzystujemy też szerokie spektrum narzędzi: są to zarówno zabiegi iniekcyjne jak i te wykonywane z wykorzystaniem światła lasera, ultradźwięków czy fali akustycznej.  Jednak zawsze kierujemy się dobrem Pacjenta i niezmiennie dobieramy zabieg tak, by był idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań tych, którzy nam zaufali.

Na wybór metody działania i rodzaju terapii wpływa wiele czynników, w tym wnikliwa ocena stopnia zaawansowania zmian, możliwy okres rekonwalescencji czy gotowość pacjenta do regularnego wykonania serii zabiegów. W trakcie wizyty omawiamy różne możliwości zabiegowe, przedstawiamy ich zalety, nie zapominając o ewentualnych skutkach ubocznych i przeciwwskazaniach. Ostateczna decyzja należy zawsze do pacjenta, niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane rozwiązania pozwalały cieszyć się nową jakością odbicia w lustrze, w sposób, który wydobędzie naturalne piękno bez ryzyka efektu maski.

Wsród zabiegów przeciw starzeniu się skóry wykonywanych w naszej Klinice, proponujemy Endermologie LPG oraz Volumetria twarzy.

TOP