Przygotuj swoje ciało na lato z Endermologie LPG Alliance
10/04/2019

Przygotuj swoje ciało na lato z Endermologie LPG Alliance

Zabiegi Endermologie LPG Alliance to znakomity sposób na ujędrnienie ciała i redukcję cellulitu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po trzecim zabiegu, do osiągnięcia spektakularnych efektów potrzebnych jest średnio 10-12 powtórzeń. Dzięki innowacyjnej głowicy, w trakcie jednego ruchu ujędrniamy, zmniejszamy widoczność cellulitu i wysmuklamy. Skuteczność Endermologie LPG Alliance została potwierdzona ponad 100 badaniami klinicznymi.

Sezon bikini tuż tuż, dlatego nasza ulubiona studentka prawa, miłośniczka podróży i mody Aleksandra Wileńska www.instagram.com/olawilenska już teraz rozpoczęła serię zabiegów przygotowujących ciało do słonecznych kąpieli i letnich sukienek.

Zabiegi Endermologie LPG Alliance, są w pełni komfortowe, nieinwazyjne i bezbolesne, powtórzenia wykonujemy 1-2 razy w tygodniu, a dzięki możliwości personalizacji obejmują dokładnie te obszary, na których najbardziej nam zależy.

Więcej o technologii LPG przeczytacie tutaj https://www.klinikazakrzewscy.pl/oferta/kosmetologia/endermologie-lpg-alliance

Umów się na zabieg już dzisiaj 720 832 424

TOP