Belkyra - Nowy Zabieg Likwidujący Podwójny Podbródek
22/03/2018

Belkyra - Nowy Zabieg Likwidujący Podwójny Podbródek

Podwójny podbródek to problem wielu ludzi, jest spowodowany odkładaniem się tkanki tłuszczowej w tym obszarze lub wiotczeniem skóry szyi. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. 

Dlaczego się pojawia?

Przyczyny mogą być różne:

  • nadwaga
  • proces starzenia
  • czynniki genetyczne
  • nieprawidłowa postawa

Jak sobie poradzić z podwójnym podbródkiem?

Zapomnij o inwazyjnej liposukcji! BELKYRA to jedyny na rynku lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwidację efektu podwójnego podbródka. Jest to jedyny skuteczny i bezpieczny lek zatwierdzony przez FDA i Europejską Agencję Leków, co potwierdzone zostało wieloma badaniami klinicznymi.

To również jedyne na rynku nieoperacyjne rozwiązanie o udokumentowanym bezpieczeństwie i skuteczności działania oparte o wysokoskoncentrowaną substancję aktywną - kwas deoksycholowy, który jest naturalnie obecny w organizmie i bierze udział w trawieniu i wchłanianiu tłuszczu dostarczanego z pożywieniem.

BELKYRA zawiera kwas deoksycholowy, który jest tożsamy z naturalnym, a jego wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone zostały wieloma badaniami klinicznymi. 

Jak to działa?

BELKYRA powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej i uniemożliwia im dalsze gromadzenie i przechowywanie tłuszczu. Dodatkowo, zastosowanie leku BELKYRA powoduje usunięcie pozostałości komórek i lipidów przez makrofagi, a także pojawienie się fibroblastów – przekładających się na wzrost całkowitej ilości kolagenu. 

Zastosowanie Belkyra pozwala nam osiągnąć kompaktowy rezultat – pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka oraz efekt liftingu. Jest to jedyny nieoperacyjny zabieg pozwalający na skuteczną i bezpieczną likwidację podwójnego podbródka.

Kto może poddać się zabiegowi?

Zabiegowi z zastosowaniem leku BELKYRA mogą poddać się osoby dorosłe, zarówno kobiety jak i mężczyźni, u których występuje umiarkowana lub znaczna ilość tkanki tłuszczowej w obrębie podbródka, a jej nadmiar wpływa na jakość ich życia.

Usuwanie podwójnego podbródka Belkyra

Przeciwskazania

  • nadwrażliwość na kwas deoksycholowy lub jakąkolwiek inną substancję zawartą w leku
  • obecność zakażenia w miejscu iniekcji
  • okres ciąży i karmienia piersią
TOP