Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe
09/07/2018

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe

Nawilżenie i biorewitalizacja skóry od wewnątrz:

Mezoterapia igłowa jest techniką polegającą na wstrzykiwaniu odżywczych koktajli kwasu hialuronowego, minerałów i witamin. Jest to bardzo skuteczny sposób na dostarczenie skórze niezbędnych składników wspomagających jej funkcjonowanieMezoterapia to doskonały zabieg poprawiający poziom nawilżenia skóry, rewitalizujący i regenerujący. Regularne wykonywanie zabiegów mezoterapii jest najlepszą formą pielęgnacji skóry od wewnątrz, wpływającą na poprawę jej ogólnej jakości i przywrócenie blasku. Jest to podstawowy zabieg z zakresu profilaktyki anti-aging, niwelujący oznaki starzenia, przywracający skórze młody, świeży i świetlisty wygląd.

 

Neauvia Hydro Deluxe

Preparat z czystym kwasem hialuronowym o bardzo wysokim stężeniu (18 g/ ml). Dodatkowa zawartość hydroksyapatytu wapnia oraz aminokwasów glicyny i l-proliny  stymuluje produkcję kolagenu i podnosi skuteczność terapii, zwiększając poziom poprawy gęstości skóry.

 

Zalety Neauvia Hydro Deluxe:

  • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego zapewniające znakomite nawilżenie
  • Poprawa gęstości skóry dzięki zawartości hydroksyapaptytu wapnia, glicyny i l-proliny
  • Widoczna poprawa ogólnej jakości skóry
  • Głęboka rewitalizacja, redukcja zmarszczek powierzchownych

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg z Neauvia Hydro Deluxe przeznaczony jest dla pacjentów w każdym wieku chcących poprawić poziom nawilżenia i odżywienia skóry, odświeżyć i poprawić jej koloryt, zwłaszcza gdy skóra jest ściągnięta po umyciu, matowa, pozbawiona blasku, łuszczy się, widać na jej powierzchni drobne linie i zmarszczki. Dzięki zastosowaniu techniki igłowej zabiegi mezoterapii wpływają też korzystnie na poprawę sprężystości skóry.

 

Wskazania

Okolice: twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni

  • Poprawa ogólnej jakości skóry: jej nawilżenia, odżywienia, sprężystości i kolorytu
  • Opóźnienie efektów starzenia się skóry
  • Podtrzymanie i przedłużenie efektów innych zabiegów odmładzających
  • Przygotowanie skóry w celu poprawy jej ogólnej kondycji do innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przy użyciu Neauvia Hydro Deluxe polega na wykonaniu serii drobnych, precyzyjnych iniekcji, co pozwala na równomierne rozmieszczenie preparatu w skórze. Podany w ten sposób kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stymuluje odbudowę kolagenu, wpływa na rewitalizację i dogłębne odżywienie skóry, a w konsekwencji na zdrowszy, bardziej promienny wygląd.

 

Jak często należy powtarzać zabieg?

Dla osiągnięcia optymalnych efektów zalecamy serię 3- 4 zabiegów w odstępie 3 tygodni, a następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.

 

Przeciwwskazania:

  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Aktywne infekcje w miejscu podania preparatu

 

Możliwe efekty uboczne:

Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów iniekcyjnych, po zabiegu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe skóra może być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. W miejscu wstrzyknięcia preparatu może wystąpić miejscowe zasinienie. Objawy ustępują samoistnie w ciągu kliku dni.

TOP